Yatak Odanızın Havasını Değiştirecek Başlık Modelleri

Yatak başlıkları, yalnızca sizi soğuk bir duvardan korumakla kalmaz, aynı zamanda yatak odanıza estetik, özgün ve kişisel bir hava katar. Yatak odanızın tarzını belirginleştirecek yaratıcı bir fikre ihtiyacınız varsa birbirinden şık Yataş Bedding başlık modellerine göz atabilirsiniz. Güzel bir yatak başlığı ile yatak odanızda yarattığınız atmosferi daha zengin hale getirebilirsiniz. Yataş Bedding, yatak ve uyku setleri ile ilgili tüm ürünlerinde kalite ile şıklığı bir araya getiriyor. Başlık kategorisinde sunduğu ürünlerle de farklı tarzlara hitap etmeyi başarıyor.

Yataş Bedding’in sunduğu çift kişilik ya da tek kişilik yatak başlığı kategorilerindeki ürünler “Nasıl bir yatak başlığı seçmeliyim?” sorusuna cevap veriyor. Açık ya da koyu renkler, sade ya da geometrik desenler, geleneksel tasarımlar, modern dokunuşlar, kapitone dikişler, parlak, mat, keten ve deri kumaşlar. Onlarca ürün arasından tercih yapmakta zorlananlar için işe yarayacak birkaç ipucunu bir araya getirdik.

Yatakta Başlık Bir Aksesuar Değil, İhtiyaçtır

Yatak başlıklarının fonksiyonel ürünler olduğunun altını çizmek gerekir. Başlığı bulunmayan bir yatakta konfordan ve rahatlıktan bahsetmek mümkün olmayabilir. Uyurken başınızın duvara temas etmesi ya da duvardan gelebilecek soğukluk, uyku kalitenizi olumsuz anlamda etkileyecektir.

Yataş Bedding koleksiyonunda yer alan yatak başlıkları, kumaş türünden, model ve boyuta, tasarımdan işlevselliğe birbirinden ilgi çekici alternatifler sunuyor. Ürünlerden hangisini seçmeniz gerektiği konusunda bir rehbere ihtiyacınız olabilir.

Başlık Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Açık ya da koyu renk modeller: Başlık rengine karar verirken, yatak odanızında kullandığınız diğer parçaların renk tercihlerindeki kadar zorluk çekmeyebilirsiniz. Yatak başlıkları, yatak odanızın diğer mobilyalarıyla benzer renklere sahip olmasının yanı sıra zıt renklerle kontrast oluşturulduğunda da harika sonuçlar veren ürünlerdir. Eğer yatak odanızda bir koyu renk hakimiyeti varsa, yatak başlığınızı daha açık tonlarda tercih edebilirsiniz.

Kapitone modeller: Kapitone başlıklar, düğmelerin belli bir düzende bir araya gelmesi ile oluşan derinlikli kumaş dokularının kullanıldığı tasarımlardır. Geleneksel ve rahat bir tasarım arayışında olanların tercihi olabilecek niteliktedir. Birbirini tekrar eden dokusu yatak odanıza hem hareket hem de derinlik katar. Point, Siesta ve Verona modelleriyle zevkinize sunulan çeşitli renk, tasarım ve boyutlardaki Yataş Bedding kapitone yatak başlıklarına göz atıp yatak odanızın konseptine göre bir tercih yapabilirsiniz.

Deri modeller: Deri başlıklar, yatak odanızdaki diğer deri mobilyaları tamamlamanın harika bir yoludur. Gardırop ve şifonyerlerin koyu renkli ahşap kaplamaları ile mükemmel bir uyum sağlar. Yataş Bedding koleksiyonundan seçebileceğiniz Mirela ve Somni tasarımlarından biriyle yatak odanızda zarif ve modern bir tarz yaratabilirsiniz.

Keten modeller: Keten, hem konfor konusunda iddialıdır hem de farklı renk ve desenleri ile yatak odanıza sade, doğal ancak aynı zamanda çarpıcı bir görünüm kazandırır. Yataş Bedding koleksiyonlarında yer alan Valery, Volden, Dormis gibi birbirinden şık keten modelleriyle yatak odanıza yumuşak, yalın ve sıcak bir dokunuş kazandırabilirsiniz.

Aradığınız Yatak Başlığı Yataş Bedding’de!

Yataş Bedding’in kusursuz tasarımlarının yatak odanızda oluşturacağı etkiyi hemen hissedeceksiniz. Tarzınızı ile uyumlu bir başlık sayesinde duvarla direkt temasınızı engelleyebilir, yatakta otururken sırtınızı rahatça arkaya yaslayabilir, aynı zamanda yatak odası dekorasyonunuza hareket kazandırabilirsiniz.

Yataş Bedding koleksiyonunda yer alan modeller göz alıcı ve işlevsel olmaının yanı sıra bütçe dostu fiyat aralıkları ile sizleri bekliyor!