Yaşlı Adamın Havaalanında Elindekini Çöpe Atmak Zorunda Kaldığını Görünce Çok Üzüldü – Hediyeyi Açınca Gözyaşlarına Boğuldu

Hediye almayı herkes sever. Ancak hediye seçmek çok zordur.Sevdiğiniz kişilere hediye aldıktan sonra hediyeyi açarken suratlarındaki o sevinci görmek paha biçilemez.

Bill ve Linda Modry, evlatlık torunlarına ‘hoş geldin’ hediyesi bulabilmek için epey uğraştılar.Torunlarını ziyaret etmek için uçağa binecekken kontrol sırasında ise hediyeleri alındı.

Amarri Hernandez ve erkek arkadaşı, St. Pete- Clearwater Uluslararası Havaalanı’nda gerçekleşenlere tanık oldu.

Amarri, Facebook’ta “Önümdeki kişinin elindeki hediyeyi uçağa alamayacaklarını söylediler. Adam, ‘Havaalanına bıraksam olmaz mı? Torunuma kar küresi almıştım’ dedi” şeklinde bir gönderi paylaştı.

Yetkili ise buna olumsuz cevap verdi.

Amarri, “Yetkili elindekini çöpe atmasını söyledi” dedi.

Seni seviyoruz, deden ve nenen

Amarri, adamın hediyesini çöpe atmak zorunda kaldığını görünce çok üzüldü. Erkek arkadaşı çöpün içinden hediyeyi bulmaya uğraştı. Hediyeyi açtıklarında çok duygulandılar. Kar küresinin içinde çiftin ve torunlarının fotoğrafı vardı.

Ayrıca şöyle bir mesaj yazılıydı: “Seni seviyoruz Katie, deden ve nenen 1/25/16”.

Amarri, hediyeyi sahiplerine ulaştırmak istiyordu. Facebook’taki gönderisiyle onlara ulaşmayı amaçladı.

Gönderisi hızla yayıldı ve 40 bin kişi tarafından paylaşıldı. Gönderiyi görenler arasında kar küresini hazırlayan ‘Things Remembered’ şirketi de vardı. Amarri amacına ulaştı.

Şirketin çalışanlarından birisi kar küresini kimin yaptırdığını buldu. O kişi Linda Modry’ydi. Amarri hemen hediyeyi kargoyla gönderdi.

‘Harika biri’
Linda, Fox13 News’e “Çok özel bir andı. Torunum Katie için uzun süre düşünmüştük bu hediyeyi” dedi.Torunu hediyesini alamayınca çok üzülmüş. Linda, Amarri’nin yaptığı iyilik için ona teşekkür etti.

Linda, Fox13 News’e “Harika biri. Yaptığına inanamıyorum. İyi insanlar elbette var ama o sıradışı biri” dedi. Amarri ise doğru olan şeyi yaptığına inandığını söyledi.

“Annem bizi böyle yetiştirdi. Aynı şeyin benim başıma gelmesini istemezdim” dedi.

Duygu yüklü buluşmayı hemen izleyin:

Amarri gibi insanların yaptıkları diğerlerine ilham olmaya devam ediyor. Keşke herkes onun gibi olabilse.

Amarri’nin yaptığı hoşunuza gittiyse paylaşın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir