Yaşını Duyanlar İnanamıyor!

İngiltere’de yaşayan Stephanie Arnott, bu yaşına gelene kadar kimsenin kendisini kıskanmadığını ve kıskanılmanın nasıl bir duygu olduğunu yeni yeni öğrenmeye başladığını söylüyor. E haksız da sayılmaz hani. Çünkü Stephanie Arnott, öyle bir vücuda sahip ki, yaşına rağmen sahip olduğu düzgün vücut hatları ile genç kızları bile kıskandırıyor.

Stephanie Arnott’un yaşını duyanların ise tabiri caizse dudakları uçukluyor. Yaşına geçmeden önce sizlere Stephanie Arnott’un hayat hikayesi hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Stephanie Arnott, halen İngiltere’de yaşıyor ve “Leydi P” olarak bir mankenlik ajansına bağlı olarak çalışmaya devam ediyor. Ayrıca bağlı olduğu ajans içerisinde de hatırı sayılır bir ünü var.

Yaşını göstermeyen kadın

Ayrıca Stephanie Arnott’un 38 yaşında bir kızı ve 7 yaşında da bir torunu var. Anlayacağımız üzere kendisi bir anneanne.

1.70 boyunda ve 57 kilo ağırlığında olan Stephanie Arnott, Total-Talent ajansa bağlı bir fotomodel. Ela gözlere ve siyah saçlara sahip olan Stephanie, düzgün vücut hatları sayesinde işine devam edebiliyor.

Hiç bir estetik operasyon geçirmemiş olan Stephanie, belki ileride bir yüz gerdirme operasyonu olabileceğini söylüyor.

Gelelim Stephanie’nin yaşına… Sıkı durun! Stephanie tam 60 yaşında! Evet yanlış duymadınız; 60 yaşında…

Hatta onu gören erkekler bir türlü gözlerini alamıyormuş ve eski eşi bu duruma katlanamayıp kendisinden ayrılmış. Stephanie, şimdilerde 66 yaşındaki Ian adlı beyle birlikte yaşıyor. Sevgilisinin kıskançlık huyu yokmuş aksine herkes tarafından arzulanan bir kadınla birlikte olmaktan da son derece memnun olduğunu söylüyor.

Güzel vücudunu, genlerine borçlu olduğunu söyleyen Stephanie, genç kızken dışlanan bir kız olduğunu ama zaman içinde yaşıtlarının vücutları çökerken, kendisinin zaman içinde güzelleşmeye devam ettiğini belirtiyor. Bu sayede çevresi tarafından kıskanılıyor olmanın da nasıl bir duygu olduğunu yeni yeni öğrenmeye başlamış.

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.