Yanına Bebek Oturunca Söylenmeye Başladı – Bebeğin Verdiği Kağıtla Adamın Yüzü Güldü

Seyahat etmek eğlenceli olduğu kadar herkes için zor ve yorucudur. Her zaman beklediğiniz rahatlığı göremezsiniz. Seyahat ettiğiniz firmanın koltukları rahat değil ve yolculuğunuz uzunsa yol bir türlü bitmez. Yolculuğun stresi varken etrafımızdaki insanlara sararız.

Çocukları veya bebekleriyle seyahat eden anne ve babalar da her daim tedirgindir. Sadece kendileriyle değil çocuklarıyla da ilgilenirler. Özellikle uçakta ağlayan bir bebeğin sesi duyuldu mu herkesin sesin geldiğini noktaya bakar.

Bir adam uçakta seyahat ederken yan tarafta da bir bebek vardı. Bebek ağlamaya başlayınca adam da söylenmeye başladı. Bebeğin adama verdiği bir kağıtla adam gülümsemeye başladı.

İşte kağıtta yazanlar:

Merhaba yabancı,

Adım Madeline. 1 Aralık tarihinde ilk kez uçacağım. Hareketlerime dikkat etmeye çalışacağım. Korkarsam veya kulaklarım acırsa ve ağlarsam şimdiden özrümü kabul edin. Annem ve babam sizin için küçük bir poşet hazırladılar. İçinde kulaklıklar da var. Vereceğim konseri beğenmezseniz takabilirsiniz.

İyi yolculuklar 😊

Sizce de anne ve baba insanların gönlünü almak için harika bir yöntem bulmamış mı? Aynı fikirdeyseniz ve insanların bundan ilham alacağını düşünüyorsanız paylaşın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir