Vegan Diyeti İle 3. Evre Kolon Kanserini Yendi

Chris Wark’ın adındaki bir Amerikalı 3. Evre kolon kanseri iken kemoterapiyi reddedip vegan diyeti ile iyileşiyor ve kanserin tedavi edilemeyeceğini düşünen herkes için iyi bir örnek.

Genç adam kemoterapiyi kabul etmedi ve buna ister inanın ya da inanmayın, hâlâ hayatta. 3. evre kolon kanseri teşhisi konduğunu tekrar etmemize gerek var mı?

Sadece az sayıda insan alternatif şifa denemeye karar veriyor ve kanser hastalarına kemoterapi, radyasyon ve ameliyat yapılıyor. Doktorlar hastalarınıza kemoterapi ve radyasyonun hastalığı durdurmanın tek yol olduğunu söylüyorlar, ancak bir söz vermiyorlar. Wark’ın tümörleri çıkarıldı, ancak kanser lenf bezlerine yayılmıştı.

Tıp endüstrisi, ameliyatın kanseri en az 100 yıl tedavi etmediğini biliyor. Kanser, besleyici eksikliği olan, toksinler ile aşırı yüklenmiş ve fazla yüklenmiş veya bastırılmış bağışıklık sistemine sahip bir vücudun sonucu olan sistemik bir metabolik hastalıktır. 

Meyve ve sebzelerden, meyve sularından ve liflerden zengin bir diyet, vücudun kendi kendini iyileştirme kabiliyetini arttırmanın en güçlü yoludur. İşlenmiş gıdalar tamamen bırkılmalıdır. 

Hayvansal ürünler, kanser yok olana kadar ciddi şekilde sınırlandırılmalı veya ortadan kaldırılmalıdır. ”Ve bazı insanlar bana inanmazsa sorun değil. Cerrahi müdahale olmadan kanseri yenen ve çok sayıda kurtulan tanıyorum. diye açıklamada bulundu.

Araştırmacılar tarafından teyit edildiği gibi, bitki temelli diyet, kronik hastalık ölümlerinin% 60’ını engelliyor.