Ünlü oyuncu dizi setinde vuruldu..

1975 Ankara doğumlu olan Mete Horozoğlu yeni dizisi Kanal D de yayımlanacak olan  Kayıp dizisi için çekimlere hazırlık sırasında dizi setinde saat 11 sularında İstanbul Kocamustafapaşa da Öyle bir geçer zaman ki Soner karakteri tanıdığımız ve çok sevdiğimiz dizi oyuncusu iki grup arasında ki tartışmada silahların patlamasıyla karavanda bulunan Mete Horozoğlu bacağından vuruldu aynı karavanla hastaneye kaldırılan sevilen oyuncu bacağını delen kurşunun çıkarılmasından ve tedavisi bittikten sonra Fatih Asayiş Büro Amirliğine giderek şikayet dilekçesi verdi..
Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nin acil servisinde ilk müdahalenin yapıldığı ve kurşunun sağ baldırını delip çıktığı belirtildi..
Kendisi ile yapılan konuşmada dizi çekimine hazırlandıkları sırada bir kaç arkadaşımla birlikte tek bir kurşun geldi ve bana isabet etti dedi verilmiş sadakamız varmış yara ile kurtuldum daha kötü sonuçlarda doğurabilirdi diyen Mete Horozoğluna isabet eden eden kurşunu sıkan kişide yakalandı..

Öyle Bir Geçer Zamanki  ve Nefes ile yıldızı parlayan Mete Horozoğlu’ nun imza attığı  bir çokta film ve dizisi bulunmakta.. Reklamcı Elif Sönmez ile evli olan sanatçı bir erkek çocuk babası..
Sanatçımıza geçmiş olsun der acil şifalar dileriz..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.