Ünlü model göz rengini değiştirmek isterken gözlerinden oldu!

Ünlü model Nadinne Bruna, geçirdiği operasyonun ardından zor zamanlar geçiriyor.İngiliz gazete Daily Mail’in haberine göre; ela göz rengine sahip olan 32 yaşındaki Arjantinli model Bruna, gri göz rengine kavuşmak için ameliyat oldu.

Ancak ameliyatın ardından sağ gözünde yüzde 80, sol gözünde ise yüzde 50 görme kaybı yaşayarak, adeta 90 yaşındaki bir kişinin görüş kalitesine sahip oldu.


Miami’de yaşayan ve estetik ameliyat için Kolombiya’nın Bogota şehrine giden talihsiz kadın, bu operasyon için yaklaşık 3 bin dolar harcadı.


Operasyonun ardından yeni göz renginden oldukça memnun kalan Nadinne Bruna, sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaşmaya başladı.


Ancak Bruna, kısa bir süre sonra sağlık sorunları yaşamaya başladı. Bulanık görme, gözde kızarıklık ve ağrı şikayetleri aylarca süren Bruna’nın gözlerinin altına enjekte edilen silikon, göz sinirlerine zarar verdiği için genç kadında görme kaybına neden oldu.


Sağlık problemleri yaşamaya başlayınca soluğu tekrar Kolombiya’da alan Bruna’ya doktorlar müdahale edemeyince tedavisini Miami’de yaptırmaya başladı.


Depresyona giren Bruna’nın geçirdiği göz rengini değiştirme prosedürü, ABD’de Gıda ve İlaç İdaresi (FDA) tarafından onaylanmıyor.


Operasyonu Eylül 2016’da yaptıran Nadinne Bruna’nın gözlerindeki hasarın geri dönüşünün olmadığı açıklandı.


Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir