Ünlü isimlerden Mustafa Ceceli’ye büyük tepki!

Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik’in İntizar’la aşk yaşadığı iddiası bugün en çok konuşulan konular arasına girdi. Oğlunun velayetini almak isteyen Mustafa Ceceli, Sinem Gedik ile şarkıcı İntizar’ın mahrem görüntülerini mahkemeye kanıt olarak sundu. Videonun sosyal medyaya düşmesiyle sanat dünyasında büyük bir tepki yaşandı. İntizar’la yollarını ayırdığını açıklayan Poll Production’a da tepki yağdı. Bu şirketle çalışan Murat Dalkılıç da Polat Yağcı’ya “Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım..” dedi.

Mustafa Ceceli, oğlunun velayetini almak için eski eşi Sinem Gedik’in şarkıcı İntizar ile ilişki yaşadığını gösteren videoları mahkemeye delil olarak sundu. İki kadının yakınlaştığı görüntülerin yer aldığı video sosyal medyaya düşünce, ünlü isimler Ceceli’ye büyük tepki gösterdi. Velayet için bile olsa çocuğunun annesi olan kadının mahremiyetini hedef aldığını düşünen Ceceli’nin meslektaşları şarkıcıya ağır sözlerle yüklendi. İşte o tepkilerden bazıları…

Oyuncu Neslihan Yeldan, “Cinsel tercihi yüzünden birini işten çıkarmak 2018 yılında ortaçağ kafasından başka bir şey değil” tepkisini gösterdi.

Murat Dalkılıç, kendisinin de bağlı olduğu Poll Production’ın açıklamasını sosyal medyadan yayınlayarak, Polat Yağcı’ya yönelik “Maalesef seninle aynı çatı altında olmaktan gurur duyamadım ve duyamayacağım…” dedi. Bazı isimler Dalkılıç’ın İntizar’ı kastettiğini sandı. Dalkılıç bir ileti daha atarak, “Poll Productiondan bahsediyorum” dedi.

Simge Sağın

“İntizar Yalnız değilsin…Hatalı da değilsin..”

Nilgün Belgün

“Erkekler ve kadınlar hiçbir konuda eşit değil maalesef…”

Mabel Matiz

İntizar’ı rahat bırakın. Bugün dünya için bir iyilik yapın ve ses tonunuzdaki homofobiyi susturun.

Berrak Tüzünataç

“Çocuklara, kadınlara, hayvanlara, her türlü savunmasız canlıya her türlü taciz, şiddet ve sapkınlığın yapıldığı, her gün bu türde yeni haberlerin okunduğu bir dönemde artık yetişkinlerin hür iradeleriyle yaşadıkları özel hayat hayatları üzerinden “ahlak” devşirmeyi bıraksak mı? Çok sahte oluyor zira.”

Pucca (Pınar Karagöz)

“Bugün hepimiz magazin şoku yaşadık. Ben hala toparlanamadım, öyle bir işsizlik düşün… Mustafa Ceceli’nin eski eşi ve İntizar olayından bahsediyorum. Şok geçtikten sonra Sinem Gedik’e yapılan yorumlara daha şok oldum. Eski eşinin mahrem görüntülerini basına dağıtıp, kendini tekrar ‘evin nur yüzlü oğlu’ göstermeye çalışan kişi bence gerçekten kötü bir insandır. Ondan gelecek paraları düşünüp, İntizar’ı işten kovan kişi ise korkunç biridir. Kadını yatak odasında kameraya aldırması zaten başlı başına ahlaksızlıktır. Biseksüel olduğu için çocuğu elinden almaya çalışmasından bahsetmiyorum bile. Boşanmadan önce dünyanın en iyi annesi olarak adlandırılıp, ilişkisi yüzünden karalamaya calışmak nedir ya? Sinem Gedik, bilmiyorum bunu okur musun, umarım davan emsal teşkil eder ve sen kazanırsın… Ayrıca Mustafa Ceceli mi İntizar mı deseler İntizar tabii ya.”

Mehmet Coşkundeniz

“O senin çocuğunun annesi be rezil herif! Çocuğun büyüdüğünde ne diyeceksin ona? Ya senin ihanetlerin? Polisten kaçtığın geceyi anlatsana!!”
mehmetcoskundeniz

Ayşe Özyılmazel

“Çocuğunun annesini soktuğun durumdan utanacak mısın? Çocuğuna yarın ne diyeceksin! Ben ahlaklıyım, annen ahlaksız mı? Bunu vicdanına anlatabiliyorsan sorun yok! ”
ayseozyilmazel

Özgür Aras

“Kadına şiddetin bu kadar yükseldiği bir ortamda evladının anasını aslanların önüne atar gibi arenaya fırlatmanızın hiçbir açıklaması hiçbir vicdanda kabul görmeyecektir. Size naçizane tavsiyem kendinizi daha fazla küçük düşürmeden bu ucuz, bu düşük, bu kirli dil ve davranışı bir an önce düzeltmeniz.”