Umutsuz Ev Kadınlarının Emel’i Kendisinden 8 Yaş Küçük Sevgilisi Sinan Güleryüz ile ilk kez el ele görüntülendi

Umutsuz Ev Kadınları’ndaki ‘Emel’ karakteri ile geniş bir hayran kitlesi edinen Özge Özder, O Ses Türkiye’de yarışmış 8 yaş küçük sevgilisiyle ilk kez el ele!

Oyuncu Özge Özder, bir yıldır Sinan Güleryüz’le birlikte. Beraber pek fotoğraf vermeyen çift alışveriş yaparken objektiflere yakalandı.

Elif Özge Özder, 39 yaşında. Türkiye onu daha çok Umutsuz Ev Kadınları dizisinden tanıyor. Dizide Emel karakterine hayat veren Özge Özder genç sevgilisiyle alışveriş turuna çıktı.

EL ELE İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER

Oyuncu Özge Özder, bir yıldır beraber olduğu müzisyen sevgilisi Sinan Güleryüz ile ilk kez görüntülendi.

ARALARINDA 8 YAŞ VAR

Sevgililer, önceki gün Nişantaşı’nda el ele alışveriş yaptı. Özge Özder’in sevgilisinden sekiz yaş büyük olduğu öğrenildi.

31 yaşındaki Sinan Güleryüz, hem sporcu hem müzisyen. Bir dönem Sezen Aksu’nun da el verdiği Sinan Güleryüz’ün kendine ait şarkıları da var. 2015 yılında O Ses Türkiye yarışmasına da katılan genç müzisyen arzuladığı noktaya henüz ulaşamamış durumda.

O SES TÜRKİYE’YE KATILMIŞTI

O Ses Türkiye’deki yarışmada dört jüri üyesinden sadece Ebru Gündeş Sinan Güleryüz’e dönmüş, genç isim ilerleyen turlarda da elenmişti.

ÖZGE ÖZDER KİMDİR?

1 Nisan 1978 Ankara doğumlu olan Özge Özder, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nü derece ile kazanıp bu bölümden 2000 yılında mezun oldu.

Birçok dizide rol alan Özge Özder en son Show TV’de final yapan Rüya dizisinde karşımıza çıktı.

Sevgililer, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Keyifli anlarını sosyal medyadan paylaşan Özge Özder ve Sinan Güleryüz’ün fotoğraflarına beğeni yağıyor.

İlk kez el ele görüntülenen çift yaş farkı eleştirilerine kulak asmadan aşklarını yaşıyor.

İşte Özge Özder’in genç sevgilisi Sinan Güleryüz’ün magazin dergilerine verdiği pozlar;