Türkiye’ye ‘Kardashian kalçası’ yaptırmaya geldi; sonucu korkunç oldu! Bakın ne hale geldi

İngiltere’de yaşayan Jade Stafford, kalça operasyonu geçirmek ve liposuction yaptırmak için Türkiye’de bir klinikle anlaştı. Operasyonun ardından vücudu anormal bir şekilde moraran Jade Stafford “İnsanların beni ‘Sadece morfine alerjin var’ diyerek aldatmasından dolayı öfkeliyim” dedi


25 yaşındaki Jade Stafford, Türkiye’de bir klinikte sırtından yağ aldırmak ve kalçalarına ‘Kardashian’ estetiği yaptırmak için 3 bin pound (16 bin 680) ödedi. İşlemin ardından morfine alerjisi olduğu tespit edilen Jade’in ameliyattan sonra 7 gün dinlenmesi tavsiye edildi. Ancak 7 gün hastanede kalmak istemeyen Jade Stafford 2 gün sonra hastaneden çıktı.


HER TARAFI MORARDI’
Jade hastaneden çıkarken düzensiz kalp ritmi ve akciğer sıkıntısı vardı. Genç kadın hastaneden çıktıktan sonra kalça göğüs ve karın bölgesinin tamamı morarmaya başladı. İngiltere’de gittiği doktorlar göğsündeki morarmanın operasyon sırasında kalp krizi geçirmesinin ve doktorların kalp masajı uygulamasının sonucu olabileceğini söyledi.

Jade Stafford, “İnsanların beni ‘Sadece morfine alerjin var’ diyerek aldatmasından dolayı öfkeliyim” dedi.

İstanbul’da bulunan klinik Jade’in iddialarını reddetti: “10 Mart’ta gerçekleşen operasyonda karın bölgesine liposuction yaptık, bu morarmaya sebep olabilir. CPR (yaşam desteği) vermek zorunda kalsaydık elbette haberi olurdu.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir