Türkiye’de yaşanmış şaşırtıcı olaylar

Türkiye’de yaşanmış şaşırtıcı olaylar

Gün geçmiyor ki ülkemizde ilginç bir olay yaşanmasın… İşte bir döneme damgasını vurmuş birbirinden şaşırtıcı olaylar
O dönem bir televizyon kanalında yemek programı sunan Ece Erken, kendi yaptığı ıspanaklı krepten zehirlenerek hastanelik olalı 6 yıl oldu.
Gecce.com’un en başarılı kadın ödülünü vermek için sahneye çıkan Sinan Akçıl, “Bu ödülü aldığım için teşekkür ederim” diyeli 4 yıl oldu.
Trabzon’da sahneleyecek “Bir Tenor Aranıyor” adlı operanın afişini gören 14 kişi iş başvurusunda bulunalı 3 yıl oldu.
Bade İşçil, ‘Mahsun Kırmızıgül’den ayrıldıktan sonra hayatında ne değişti?’ sorusuna ‘Artık lahmacun yemiyorum’ cevabını vereli 9 yıl oldu.
İzmir’de rakı fabrikası ile şarap fabrikası işçileri, ‘Rakıspor – Şarapspor’ maçı sırasında seyircilerle birlikte içeli 55 yıl oldu.
Burnuna estetik yaptıran Ajda Pekkan, operasyonu ‘aşırı gözlük kullanımına bağlı burunda çökme’ olarak açıklarken gözlük takalı 26 yıl oldu.

Seren Serengil, Emrah’tan fino köpeğine isim koymasını isteyince bir süre düşünen Emrah, “Karabaş” diyeli 12 yıl oldu.
Eminem’in tişörtlerini satan işportacı, “Eminem’e gel” diye bağırınca annesinin adı Emine olan bir kişi tarafından öldürüleli 13 yıl oldu.
Obama için gönderdiği 5 metrelik kebabı Bush’un yediğini öğrenen Adanalı kebapçı, Beyaz Saray’a 335 dolar fatura göndereli 7 yıl oldu.
Tansu Çiller’e benzemek için estetik ameliyat olan manken Çiğdem Savaş, taburcu olduktan sonra ‘Şu an aslana benziyorum’ diyeli 8 yıl oldu.
Dolandırıcılığı ile ünlenen ‘Sülün Osman’ cezaevinde ‘Alınteri ile yaşamak’ konulu bir konferans vereli 55 yıl oldu.
Avcılar’da silah çekerek intihar edeceğini söyleyen genci 3 saat konuşup ikna edemeyen vatandaşlar gence tabut fırlatalı 5 yıl oldu.
Kur’an-ı Kerim’in indiği Hira dağındaki mağaranın duvarına beyaz boyayla ‘Oflu Yunus’ yazılalı 10 yıl oldu.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir