Tuba Büyüküstün’ün ikizi Noora Al Ogaili sosyal medyayı karıştırdı

Türkiye’deki şöhretinin yanı sıra Ortadoğu’da da geniş hayran kitlesine sahip olan Tuba Büyüküstün, Suudi Arabistanlı bir kadının hayatını değiştirdi. Suudi Arabistanlı yazar Noora Al Ogaili, güzel oyuncuya benzerliğiyle bir anda şöhret oldu. Şansı dönen Noora’ya, reklam ve film teklifleri yağıyor…. Bu haber bize ünlülerin tıpatıp aynısı olan kişileri getirdi. İşte ünlülerin sizler için derlediğimiz diğer benzerleri

Hem güzelliği hem de oyunculuğuyla milyonların gönlünde taht kuran Tuba Büyüküstün’ün her anını takip eden Ortadoğulu hayranları sosyal medyada ortaya çıkan bir fotoğrafla şoke oldu. Tuba Büyüküstün’e ikizi kadar benzeyen Suudi Arabistanlı yazar Noora Al Ogaili’nin fotoğrafları paylaşım rekoru kırdı.ÇAKMA TUBA BÜYÜKÜSTÜN
Sosyal medyada olay yaratan Suudi kadının Amerika’da yaşayan genç yazar Noora Al Ogaili olduğu ortaya çıktı.

TUBA BÜYÜKÜSTÜN’Ü TAKLİT EDİYOR

Tuba Büyüküstün ile Çağatay Ulusoy gibi Türk oyuncuları sosyal medyada takip eden Noora Al Ogaili ‘nin oyuncuya hayranlığı öylesine büyüktü ki imajını da onun gibi şekillendirmeye karar verdi.

 


Noora Al Ogaili, geçen yıl Tuba Büyüküstün’e benzemek için saçlarını onun gibi kısacık kestirip yeşil lens taktı. Yazarın saçının renginden modeline, göz renginden yüz hatlarına kadar Tuba Büyüküstün’le benzediğini gören oyuncunun hayranları Noora Al Ogaili’yi mesaj yağmuruna tuttu.

İkilinin benzerliği ‘StepFeed’ adlı Ortadoğu menşeili bir internet sitesinde haber yapılınca Tuba Büyüküstün’ün hayranları Noora Al Ogaili’yi mesaj yağmuruna tuttu.HERKES PEŞİNDE

Bu benzerlik Noora Al Ogaili’nin sosyal medyadaki takipçi sayısını kısa sürede arttırdı. Arap basınının da dikkatini çeken bu benzerlik Ortadoğu’daki pek çok haber sitesine de konu oldu. Tuba Büyüküstün’e benzerliğiyle bir anda şöhret olan Al Ogaili’ye Ortadoğulu yapımcılar, dizi teklifleri için sıraya girdi. Güzel yazara reklam tekliflerinin de yağdığı öğrenildi. .

Oyuncu Alper Kul ‘Hadi Be’ programında eski futbolcu Hasan Şaş ile ilgili itirafta bulundu:

“Beni Hasan Şaş’a benzetiyorlar. Bozcaada’daki bir otelde Hasan Şaş diye ağırladılar. Kapıda karşılandım, izzet-i ikramda bulundular, el üstünde tuttular. En son “Hasan değilim, Alper’im” deyince bozuldular. Ama her şeyi yedim.”

Popçu Murat Boz’un benzeri Sri Lanka’da ortaya çıktı.


Tatil için bu ülkeye giden bir Türk turistin sosyal medya hesabından paylaştığı ve bir içecek firmasına ait olan afişte yer alan modelin Murat Boz’a olan benzerliği dikkat çekti.Murat Boz, 2015 yılında manken Emily DiDonato ile benzerliğiyle gündeme gelmiş, 36 yaşındaki şarkıcı Instagram sayfasından düştüğü ”Sevgili babacığım bize anlatmadığın bir şey var mı?” notu ile komik bir gönderme yapmıştı

Amerika’nın Michigan eyaletinin Detroit şehrinde yaşayan Brittany Williams, dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce’ye benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Instagram hesabında çoğunluğu Beyonce hayranlarından oluşan 70 bin takipçisi bulunan Brittany Williams, ”İkimiz de güçlü ve korkusuz kadınlarız” dedi. Çevredekilerin, kendisini Beyonce sandığını belirten Brittany Williams, ”Özellikle havaalanlarında ve katıldığım davetlerde yolum kesiliyor. Bazıları fotoğraflarımı bile çekiyorlar” şeklinde konuştu.

Bensu Soral’a benzeyen isimler gün geçtikçe artıyor.


Bensu Soral sosyal medya fenomeni Caria Malla’na benzetiliyor. Bu sosyal medya fenomeninin gözleri, burnu ve dudakları Bensu Soral’a benzetiliyor. Sizce de öyle değil mi?


İspanyol internet fenomeni Rocio Caballero Camacho da Bensu Soral’a kardeşi kadar benziyor.


Bensu Soral’ın Bedirhan adında ise ikizi var.


Sıra Gupse Özay’da. Sosyal medyada paylaştığı karşılaştırmalı fotoğrafta farklı bi tarza bürünen oyuncui kendisini dünyaca ünlü oyuncu Meryl Streep’e benzetti.


Bu fotoğrafa bakın ve kararı siz verin.

B��ra Develi Cast Ajans

Puhu TV’deki ‘Fi’ dizisinin Bilge’si Büşra Develi (23) vizyondaki ‘Ayla’ filmindeki performansı ile izleyiciden tam not aldı


Büşra Develi, ‘İngiliz Hasta’, ‘Çikolata’, ‘Üç Renk: Mavi’ gibi filmleri ile tanınan Fransız yıldız Juliette Binoche’a ikizi kadar benziyor.


Tabii gençliğine! 53 yaşındaki Juliette Binoche ile Büşra Develi arasında 30 yaş fark var.


Güzel oyuncu Büşra Develi’nin de kendisine çok benzeyen bir meslektaşı daha var. Göksun Çam adındaki oyuncu ile Büşra Develi’nin ince uzun yüzü ve gülüşü aynı desek abartmayız.


Hande Soral ile devam ediyoruz. Güzel oyuncu ile aynı mesleği yapan Esra Bilgiç, Hande Soral’a neredeyse tıpa tıp benziyor.


Esra Bilgiç’in kaşları, gözleri ve ağız yapısı ile Hande Soral’ı ayırmak çok zor.


Issız Adam filminde oynadağı rolle büyük kitlelerce tanınan Melis Birkan ile oyuncu Sevinç Gürsel’in arasında da ciddi benzerlik söz konusu. İki oyuncunun da renkli olan gözleri ve yüzlerinin yapısı bu benzerliği pekiştiriyor.


Hande Subaşı var sırada. Gözleri ile büyüleyen güzel oyuncunun kendisi gibi bakışları ile etkileyen bir benzeri var.


Saadet Işıl Aksoy’un saçları, gözleri ve dudakları Hande Subaşı’ya benziyor. Bakın ve kararı siz verin.


Nebahat Çehre ile Evrim Alasya’nın da benzer yönleri çok fazla. Hatta Evrim Alasya zamanında Nebahat Çehre’nin gençliğini bile canlandırmış.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir