‘Torunlarına bunu nasıl yaparsın!’

‘Torunlarına bunu nasıl yaparsın!’
Kızı Melodi ile yaptığı düetle adından söz ettiren Ceylan, Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu. Ceylan merak edilenleri canlı yayında anlattı…

“Kızım şuan Kanada’da çok iyi bir şirkette çalışıyor. Onun için bir süre daha orada kalması gerekiyor. En son giderken bana bir lafı çok koydu ‘Ben çok hasret kaldım hepinize anne’ dedi.”

“Bana ‘kızı okuttun bunca zaman sanatçı mı yapacaksın?’ dediler. Öyle bir şey yok. 9 yaşında bu işe başladım. 36 senedir bu işi yapıyorum. Babamla, ablamla düet yaptım.”

“Melodi’nin sesinin bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Seda Abla’nın programında duydum şoke oldum. Yazın Bodrum’a yanıma geldi. Öyle mırıldanıyorduk düet fikri öyle çıktı.”

“Ben büyük konuşmak istemiyorum, babam benim hakkımda çok büyük konuşmuş. ‘Benim ailemden kadın sanatçı çıkamaz’ demiş.”

“Melodi’nin her istediğini her zaman yapan bir anne olmadım. Şuan çalışıyor kendi ayakları üstünde duruyor istediğini yapabilir.”
“Ben suyun üstünde yürüsem, ‘demek ki yüzme bilmiyor ki yürüyor’ diyecekler. İnsanlara yaranamam ama ileri giden eleştiriye ‘dur’ derim.”

“Birisi bana ‘torunlarına bunu nasıl yaparsın, onlar senin yaşlılığını göremeyecek bu estetikler yüzünden’ diye yorum yapmış. Başka biri de ‘Selena Gomez ile başladı, Elçin Sangu ile devam ediyor, yılı Beren Saat ile kapatacak’ diye yorum yazmış. Artık gülüyorum… ”

“Öyle bir ten rengim var ki, her renk saça gidiyor. 1001 surat gibiyim. Evde bambaşka bir Ceylanım. Birine benzemek gibi bir çabam da yok yemin ediyorum. Sosyal medyaya düşene kadar klipte Eçin Sangu’ya benzediğimi bile fark etmemiştim.”

“Dudaklarım 20-25 sene önce yaptırdığım dudakla aynı . Yüzüm indiği için dudağım ortaya çıkıyor. Bunu kimseye anlatamıyorum. Estetik konusunda o kadar bilgisizler ki, botoks kırışıklıkları açar, dolgu şişirir.”
Programa telefonla bağlanan Melodi ise şunları söyledi:
“Hasretlik benim en büyük sınavım. Ama geçici bu dönem. Mutluyum. Ailem yok, dostlarımla oluşturduğum çok iyi bir ailem var. Annemi çok çok özlüyorum. O benim için çok ayrı bir şey. Yurtdışında tek başıma ölmek istemem”

“Benim annem bana göre herkesten çok daha güzel. Annemin yanında bacak bacak üstüne atamazsınız, yayık yayık oturamazsınız. Anne olsa da baba gibi annedir. “
“Ben istemeden annem bana her şeyi aldı. 18 yaşına girip, ehliyetimi aldığımda bana arabamı da aldı. İçimde uhde kalmadı hiçbir şey…Benimle evlenecek olan annemi de kabul edecek, onu etmeyen beni de etmesen.”