Tembellikte Sınırları Zorlayanlar

Genlerimizde zaten var olan tembelliğin, ne boyutlara geldiğini gözler önüne serecek bir haber galerisini sizler için hazırladık.

Bu kadar da olmaz! dedirtecek, tembelliğin tavan yaptığı fotoğrafları görünce inanın bana çok şaşıracak ve çok eğleneceksiniz.

Başka bir deyişle kendimizden birer parça bulabileceğimiz bu görseller, biraz olsun tembellikte geldiğimiz noktayı sorgulamamıza da neden olacak.

Birazdan öyle eğlenceli fotoğraflar göreceksiniz ki; belki de “bunu ben nasıl düşünemedim?” bile diyeceksiniz. Ama merak etmeyin, bu konuda da size yol gösterici olduğumuz için mutluyuz. 🙂

Şaka bir yana bazen zamansızlık yüzünden, ya da gerçekten tembellikten ortaya çıkan icatlar inanılmaz boyutlara gelmiş durumda. Elleri meşgul olduğu için, yemeğini kolayca yemek için geliştirilmiş bir aparattan tutun da, yatağına yatınca ağlayan bebeğini oyalamak için onu duvara sabitleyen ebeveynlere kadar herkes burada.

Bu eğlenceli tembelleri görmek ve biraz gülümsemek için hazırladığımız, tembellikte sınır tanımayanlar, şimdi sizler için burada…

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız…