‘Tek duam kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmen…’

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci serebral palsi hastası olan 8 yaşındaki kızı Melisa’nın doğum gününü sosyal medya hesabından duygusal bir mesajla kutladı.

Ünlü oyuncu Ceyda Düvenci’nin ilk evliliğinden olan kızı Melisa bugün 8 yaşına bastı. Düvenci, kızının yeni yaşını Instagram’da paylaştığı mesajla kutladı. Ünlü oyuncu paylaşımın altına “Bugün günlerden Melisa. Bugün günlerden kızım. Bugün günlerden balköpüğü. Bugün günlerden dünyada yaşayan bir sürü kahramandan bir tanesinin günü, belki de birkaç tanesinin.

Melisam, biricik kızım; sen hayatıma gireli tam sekiz yıl oldu ve ben her günüm için şükür, her günüm teşekkür ediyorum. Lunaparkım gibisin sen benim; bazen yüreğimin ağzıma geldiği, bazen mutluluktan çığlıklar attığım, bazen endişelendiğim, bazen çok korktuğum ama her zaman çok içinde olmak istediğim sürprizlerle dolu, rengarenk bir lunapark. Tek duam; kimseye muhtaç olmadan yaşayabilmen ve güzel insanlarla karşılaşman. annen olduğum için çok şanslı hissediyorum kendimi. iyi ki beni seçtin. seni koşulsuz çok seviyorum. İyi ki doğdun canım kızım… 27/02/2019″ notunu düştü.