Tacizci Bakıcının Maskesini Kahraman Köpek Böyle Düşürdü.

Tacizci Bakıcının Maskesini Kahraman Köpek Böyle Düşürdü.

Köpekler, sandığımızdan daha akıllı hayvanlar. Killian adındaki bir köpeğin bir bebeğin hayatını kurtarmasındaki rolünü okuduğunuzda köpeklere bir kez daha hayran kalacaksınız. Killian’a artık bir kahraman gözüyle bakılıyor. Köpek, aynı zamanda bebek bakıcısının ne kadar kötü birisi olduğunu da açığa çıkardı.

O kahraman bir köpek! Hikayesini okumaya aşağıdan devam edebilirsiniz.

2013 yılında Benjamin ve Hope çifti bebekleri Finn’e, bir bakıcı tuttu. Başta, her şey güzel gidiyordu. Ancak bir süre sonra köpekleri Killian, bebek bakıcısı Finn’in yanına yaklaştığında garip davranmaya başladı.

Killian normalde sakin bir köpek. Benjamin ve Hope çifti, bebek bakıcı çocuğun yanına geldiğinde köpeğin huysuzlaştığını gördü. Çift, durumdan şüphelenmeye başladı. Köpeklerine güveniyorlardı ve bebek bakıcısının bir şeyler gizlediğini düşünüyorlardı.

Koltuğun arkasına bir böcek yerleştirerek bebek bakıcının çocuklarıyla yalnız kaldığında neler yaptığını dinlemeye koyuldular. Gerçek tahmin ettiklerinden çok daha kötüydü. Benjamin ve Hope çifti ses kaydını dinlediklerinde bebek bakıcısının çocuklarına ağza alınmayacak şeyler söylediklerini duydular.

Killian’ın uyarısı sayesinde bebek bakıcısının maskesi düştü ve bebek Finn fiziksel bir darbe almaktan kurtuldu. Eğer köpek olayın farkına varmasa, aile de köpeğin hareketlerinden şüphelenmese her şey çok daha kötü olabilirdi.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.