Sürpriz Bir Şekilde Üçüzlere Hamile Olduğunu Öğrenen Anne Doğum Sırasında Daha Da Şaşırdı

Sürpriz Bir Şekilde Üçüzlere Hamile Olduğunu Öğrenen Anne Doğum Sırasında Daha Da Şaşırdı
40’lı yaşlardaki Kimberly Fugate eşi Craig ve 10 yaşındaki kızı Katelyn ile sakin bir hayat sürüyordu. Hastalanınca doktora görünmeye karar verdi. O sırada kendisine sürpriz olan müjdeli haberi öğrendi; hamileydi! Hamileliğinin 13. Haftasındaydı ve üçüzleri olacaktı. Üçüz veya ikizlere gebelik genelde tüp bebek yöntemiyle olurken şanslı kadın doğal yollarla üçüzlere hamileydi.

Kimberly ve ailesi sürpriz haberi öğrenince hayat düzenleri değişeceğinden biraz da olsa kaygılıydı. Öte yandan 40’lı yaşlarda üçüzlere gebe kalmak oldukça ender rastlanan bir durum.

Kimberly, People dergisine “Çok baskı altındayım. Yine de her şeyi halletmeye çalışıyorum. Biliyorum ki her şey çok güzel olacak” dedi.

Kimberly 42 yaşında girmeden hemen önce hamileliğinin 28. Haftasında tek yumurta üçüzü kızlarını dünyaya getirdi. Bunlar yetmezmiş gibi kadın doğumhanede şok edici bir haber daha aldı. Bir bebeği daha dünyaya gelecekti.

Kimberly, “Üç bebeğimi dünyaya getirdikten sonra bana ‘Bir çift bacak daha var’ dediler. Ben de ‘Şaka yapıyorsunuz!’ dedim” diyerek doğum anındaki duygularını ifade etti.

Ancak gerçekleşenler tamamen doğruydu. Kimberly ve Craig’in dördüz bebekleri dünyaya geldi. Kızlarının adlarını Kenleig Rosa, Kristen Sue, Kayleigh Pearl ve Kelsey Roxanne koydular. Çiftin aile hekimi de haberleri duyunca hastane çalışanlarının kendisine şaka yaptığını sanmış. Beklenmeyen bebeği dünyaya getirmek 729.000’de 1 gerçekleşiyor. Çocukları bir yaşına giren Kimberly dördüzleriyle beraber aşağıdaki fotoğrafı paylaştı. Kimberly, “Sabahları kalkınca onların gülümsemelerini ve birbirleriyle oynadıkları görmek beni çok mutlu ediyor. Bütün anneler aynı şeyi düşünüyordur muhtemelen ama dünyanın en sevimli bebeklerinin annesi olduğumu düşünüyorum. Bebeklerim hayatımda aldığım en büyük sürprizdi ve şimdi onlarsız bir hayat düşünemiyorum” dedi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir