Son dakika! Seren Serengil Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’na girdi

Gülben Ergen’in aleyhinde konuşması mahkeme tarafından yasaklanan Seren Serengil karara uymadığı gerekçesiyle 3 gün zorlama hapis cezası almıştı. Seren Serengil, bu sabah İstanbul Adalet Sarayı’na gitti ve teslim oldu. Saat 11:13 sularında da Seren Serengil Bakırköy Kadın Cezaevi’ne girdi.

Geçen günlerde teslim olmak için Bakırköy Kadın Cezaevi’ne giden Seren Serengil, hakim tarafından gerekçeli karar imzalanmayınca geri dönmüştü. Dün cezası kesinleşen Seren Serengil teslim olmak için bu sabah İstanbul Adalet Sarayı’na gitti.

YAŞAR İPEK, SEREN SERENGİL’İ YALNIZ BIRAKMADI

Seren Serengil’in, adının aşk dedikodularına karıştığı şarkıcı Yaşar İpek’le adliyeye gelmesi dikkat çekti. Bu zor günlerinde Seren Serengil’i yalnız bırakmayan Yaşar İpek, objektiflere böyle yansıdı.

SEREN SERENGİL CEZAEVİ’NE GİRDİ!
Seren Serengil’in sunuculuğunu yaptığı Duymayan Kalmasın programını partneri Cengiz Semercioğlu bugün yalnız sundu. Seren Serengil adliyeye gidip teslim olmadan önce Duymayan Kalmasın programının stüdyosuna giderek partneri Cengiz Semercioğlu ve çalışma arkadaşlarıyla vedalaştı.

Seren Serengil, saatler 11’i gösterirken Bakırköy Kadın Cezaevi’ne girdi. Seren Serengil’in cezası bugünden itibaren 3 gün sürecek ve Seren pazartesi günü hapisten çıkacak.

YAŞAR İPEK VE SEREN SERENGİL EKİP OTOSUNDE EL ELE

Yaşar İpek sabah saatlerinden cezaevine girene kadar Seren Serengil’in yanındaydı. Seren Serengil ve Yaşar İpek cezavine giderken ekip otosunda yakınlaştı ve el ele tutuştu.

Yaşar İpek, Seren Serengil’i cezaevine bıraktıktan sonra çıkışta şu açıklamayı yaptı:

“Biz Seren’le bir haftadır bu süreci yaşıyoruz. Avukat Mermer infaz kararının o gün imzalanacağını söyledi biz de ona göre hareket ettik ama sonra imzalanmadığını açıkladı.

Seren son dakikaya kadar iyiydi. İçeri girince biraz üzüldü. Seren arkadaşım, canım o benim, çok seviyorum onu. Aşk olur mu, bilmem. Şurdan bir çıksın da ona da bakacağız.”

SEREN SERENGİL CEZAEVİNDE ÇOK SICAK KARŞILANDI

Duymayan Kalmasın’ın muhabiri Selçuk İnci Seren Serengil’in adliye ve cezaevi sürecini şu sözlerle anlattı:

“Sabah erken saatlerde adliyeye gittik. Savcı kendisiyle kısa bir görüşme yaptı. Sonra muayene oldu, Seren’in tansiyonu var, tansiyon ilacı kullanıyor. Doktor ilaçlarını yazdı.

Yaşar İpek sürekli yanındaydı, sürekli Seren’i sakinleştirdi. Ekip otosunda da bir yakınlaşma oldu. Adliyede hiç böyle bir şey yoktu ama arabada duygusal bir yakınlaşma oldu.

Seren Serengil pazartesi günü öğlene kalmadan tahliye olur. Ayrıca Seren Serengil reklam haberlerine çok üzüldü. Adliyede de kimseye görüntü vermek istemedi. Askerler Seren Serengil’i çok iyi karşıladı. Seren de çok memnundu yani sıcak bir karşılama oldu. ”

SEREN SERENGİL AVUKATI TARAFINDAN YANLIŞ YÖNLENDİRİLDİ

Öte yandan Seren Serengil’in Avukat Ayşegül Mermer’le çalışmayı bıraktıktan sonra anlaştığı avukatı ise şu açıklamayı yaptı:

“Seren Serengil reklam ve şov haberlerine çok tepkili. Şov olamayacağının göstergesi de avukatı tarafından yanlış yönlendirilmesidir.Seren Serengil hukukun detaylarını bilmemektedir. Kendisine nasıl bilgi verildiyse öyle hareket etmiştir.”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir