Şinanari diyerek şöhret olmuştu: Tanıdınız mı bu ünlü şarkıcıyı

Takvimler 1995 yılını gösteriyordu. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı’ndan mezun olan 23 yaşındaki gencecik bir şarkıcı Sana Sahibim adlı şarkıyla bir anda müzik piyasasında yıldız gibi parladı.Pınar Dilşeker uzun süren yalnızlığın ardında işadamı Ahmet Hamoğlu ile nişanlandı. Çiftin arasındaki yaş farkı günlerce konuşuldu. Kısa bir süre sora ise Dilşeker ‘ayrıldık’ açıklaması yaptı.


O ünlü şarkıcı sesi ve şarkılarıyla 1990’lara damga vuran Pınar Dilşeker’den başkası değil.


Bir dönemin genç kuşak şarkıcılarından olan Dilşeker bugün 45 yaşında bir anne. Dilşeker aşkları ile de uzun süre gündemde kaldı.


İlk evliliğini iş insanı Çetin Yılmaz ile yapan Dilşeker, bu evlilikten Mert Ali adında bir erkek çocuk sahibi oldu. Ancak evlilik olaylı bir şekilde sona erdi.


Sonra şarkılar şarkıları, albümler albümleri kovaladı. Özellikle Şinanari adlı şarkısıyla 90’lı yıllara damgasını vurdu. O genç kız Türkiye’nin en ünlü şarkıcılarından biri haline geldi.

Sonra bir süre kameralardan uzak kaldı. Şimdi ise 45 yaşında ve eskisinden çok daha etkileyici bambaşka bir görüntüyle yeniden sevenlerinin karşısında. Hatırladınız mı bu ünlü şarkıcının kim olduğunu?

Son albümü ‘Sana Sahibim’i 2014 yılında çıkaran Pınar Dilşeker, şimdilerde magazinden uzak bir hayat sürüyor. Ünlü şarkıcı sadece özel gece ve davetlerde sahneye çıkıyor.


Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir