Sibel Turnagöl kutsal topraklarda

Kutsal toprakları ziyaret eden ünlülerin arasına Sibel Turnagöl de katıldı.Turnagöl, yolculuk öncesi havalimanında çekilen fotoğrafını “Ve en büyük hediye… bu ekip kutsal topraklara umreye gider!” notu ile Instagram’da paylaştı.Tarık Mengüç geçtiğimiz yıl kutsal toprakları ziyaret etti..

Şakşuka’ şarkısı ile ünlenen Mengüç, çektiği fotoğrafları Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.


Tarık Mengüç, fotoğrafların altına “Hayırlı cumalar benim can dostlarım… Rabbim gönlünüzdeki muradı versin… Allah yar ve yardımcınız olsun. Gitmek isteyen herkese Rabbim yardım etsin Kabe Allah birdir eşi benzeri yoktur” notunu düştü.
Geçtiğimiz yıllarda bir çok ünlü isim kutsal toprakları ziyaret etmişti…

Klavye Delikanlıları dizisiyle ekranlara dönen oyuncu Vildan Atasever, kutsal toprakları ziyaret etti.Atasever, çektiği fotoğrafı “Dua isteyen, bekleyen herkesin duasını Allah en hayırlı şekilde kabul etsin… Dua eder dua bekleriz . Selam ve sevgiyle…” notunu düşerek Instagram’da paylaştı.

Asını Eda Taşpınar’la yaşadığı aşkla duyuran milli sörfçü Bora Kozanoğlu da Umre’ye gitti.

Kozanoğlu, umre ziyaretinden paylaştığı fotoğrafın altına ‘Kâinatın en kutsal ve en temiz yeri Kâbe’den selam olsun! Yüce Yaratan herkese bu deneyimi nasip etsin.’ notunu düştü.

HAC’DAN SEVGİLERLE

Fantezi müziğin sevilen sesi İntizar, hac görevini yerine getirmek için kutsal topraklara gitti.Twitter’ında İntizar’ın kutsal topraklarda çektiği fotoğrafı paylaşan Mustafa Ceceli, “İntizar hacdan sevgilerini yolladı hepinize” diye de not düştü.

İPEK TANRIYAR’

Sunucu İpek Tanrıyar umreye gitti.

Umre ziyaretinden takipçilerine sık sık bilgi veren Tanrıyar, fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

MURAT YIDIRIM HACI OLDU

Daha önce umreye gittiği haberleriyle gündeme gelen ünlü oyuncunun Hac ziyaretinde de bulunduğu ortaya çıktı.


Arap dünyasında geniş bir hayran kitlesine sahip olan oyuncu, gittiği yerlerde hayranlarının isteklerini kırmayarak onlarla bol bol fotoğraf çektirdi.UFUK BAYRAKTAR UMREDE

Dağ 2 filmindeki performansı ile adından söz ettiren Ufuk Bayraktar umreye gitti. Genç oyuncu, kutsal topraklarda çektiği fotoğrafları sosyal medya hesaplarında paylaştı.

YILDIZ TİLBE: KEŞKE DAHA ÖNCE GELSEYDİM

Yıldız Tilbe umre ziyaretini sosyal medya hesabına yazdığı “Dünyanın en güzel en özel şehrindeyim. Mekke’deyim çok şükür. Allah isteyen herkese hepinize nasip etsin inşallah. Buralar 33 derece sıcacık her anlamda. Valla buralara gençken gelmek lazım. Benim yaşlarda gelince geç geldiğini anlıyor, ‘Keşke daha önce gelseydim’ diyor insan. Burada dünyanın her yerinden, her renkte her boyda her dilde her çeşit insan var. Hepsinin amacı dileği aynı” notuyla duyurmuştu.

CEYLAN: TARİF EDİLEMEZ BİR MUTLULUK

Şarkıcı Ceylan Avcı, yeğeni Şahin Avcı ile umre ziyareti için kutsal topraklara gitti. Ceylan, umre ziyaretinin kendisini çok heyecanlandırdığını belirterek, tarif edilemez bir mutluluk yaşadığını söyled

Seda Sayan da geçtiğimiz yıllarda umre ziyaretinde bulundu.

Podyumların asi mankeni Selin Toktay, sürpriz bir şekilde nikah masasına oturduğu eşi Ali Rıza Özderici Umre’ye gitti.Bir dönemin cesur isimlerinden olan eski manken Yaşar Alptekin yaptığı Umre ziyareti sonrasında kendisini dine adadı.

Ham Çökelek’ şarkısı ile büyük çıkış yapan Atilla Taş da umre ziyaretinde bulunan isimlerden…