Sevda Demirel: Hande Ataizi’yi yine tokatlarım!

Sevda Demirel: Hande Ataizi’yi yine tokatlarım!

90’ların popüler isimlerinden olan eski manken, şarkıcı ve sunucu Sevda Demirel, 15 yıl önce bir TV programından tokat attığı Hande Ataizi için, ‘Ondan daha güzelim, ona bin basarım’ dedi ve ekledi: Bugün olsa yine o tokadı atarım.

Hande Ataizi’ne attığı tokat ile TV tarihine geçen Sevda Demirel’in, Posta Gazetesi’nden Canan Danyıldız’a verdiği röportaj şöyle:

Son birkaç senedir neyle geçindiniz?

Mersin’de güzel bir mekanda 8 yıl çalıştım ve 2 daire paramı kazandım. Şu an bir güzellik salonu işletiyorum.

Hande Ataizi için ‘Ona bin basarım, göbeği yılan yutmuş gibi’ dediniz ve gündemi karıştırdınız!

Hande benim kaderim! Baktım magazinci arkadaşlarım Hande Ataizi’nin vücudunu övmüşler, haksızlık olduğunu düşündüm! İyi olsaydı inan ‘iyiymiş’ derdim. Ama inan benim vücudum Hande’ninkinden daha güzel. 45 yaşındayım!

15 yıl evvel bir programda ona tokat atmıştınız. O gerçek mi kurgu muydu?

Gerçekti! Çünkü temize çıktığım bir iftirayı devam ettirdi. Bana aşık olan bir adamın iftirasıydı! Hande’nin yaptığı şeyi asla unutmam! Kendimi tuttum tuttum, sonra tokadı bastım.

Pişman mısınız?

Hayır. Onunla bir sorunum yok aslında. Gülben-Yeşim, Hande-Demet nasıl tartışma ikilisiyse, biz de Hande ile öyleyiz. Bir kere Bebek civarında denk geldik; seslendim ama bakmadı kaçtı.

Sizden özür dilese?

Karşılıklı özür olur; kibirli olmak istemem. Hande benden özür dilerse, ben de dilerim. Ne şahane olur! Belki yan yana mezarlarda yatacağız, kader! Hiç kızgın değilim!

Bugün olsa, aynı tepkiyi verir; tokat atar mısınız?

Namusuma, şerefime dil uzatan herkese aynı şeyi yaparım. O olay bugün olsa, Hande’ye yine tokat atardım. Onun yaptığını hayatım boyunca unutmam. TV tarihine geçtik!