Sessizlik ve Yüksek Performans İsteyenlere: Arnica

Yüksek emiş gücü ve yüksek performansa sahip elektrikli süpürgeler, Arnica ürünleri arasında yer alıyor. Birbirinden farklı özelliklerde toz torbalı ve torbasız modeller, kusursuz temizlik ve hijyen sağlıyor. Evinizin her köşesini en derin yerlere kadar mükemmel biçimde temizleyen Arnica elektrik süpürgesi, sessiz çalışan ve A sınıfı enerji tüketimine sahip üstün bir teknoloji ürünü. Rakipsiz özellikleri, hesaplı fiyatları ve uzun ömürlü tasarımıyla Arnica süpürge, hem temizlik hem de kalıcı hijyen sağlamada yüksek oranda verimlilik sağlıyor.

Güçlü Emiş Gücünü Arnica ile Keşfedin!

Arnica Tesla elektrik süpürgesi, 750 W çekiş gücü ile çok güçlü bir toz toplama kapasitesine sahip bulunuyor. 3 lt. toz haznesi, uzun süre boşaltmaya gerek kalmadan temizliğe devam edebilmeye imkân sağlıyor. Farklı zeminler için ayrı ayrı tasarlanmış toz emici başlıkları sayesinde, en dar ve en uzak yerlerdeki toz ve kirleri kolayca toz haznesinin içine çekmeyi başarıyor. Radyatör ve petek araları, dolapların arkası gibi ücra bölgeler, Tesla elektrik süpürgesinin yardımıyla kolayca temizleniyor. Yüksek emiş gücüne sahip Cyclone Max teknolojisi, halı, perde, koltuk ve döşemelerdeki tozların yanı sıra, parazit ve maytları da derinlemesine temizliyor. Arnica elektrikli süpürgenin sahip olduğu güçlü çekiş gücü, gözle görülmeyecek kadar küçük toz ve parçacıkları, güvenli bir biçimde toz haznesine hapsediyor. Yıkanabilir Hepa Filtre, toz haznesine alınan bakteri ve maytları dezenfekte ederek, yeniden havaya salınmasının önüne geçiyor. Şeffaf toz haznesi, süpürge içerisinde biriken tozları görmenize ve toz haznesinin doluluk oranını gözlemlemeye de imkân sağlıyor. Elektrik süpürgesi, üzerinde bulunan emiş gücü ayar düğmesi sayesinde istenilen güç seviyesinde çalıştırılıyor. Bu özelliği, hafif kumaş zeminlerde gerektiği kadar güç harcayarak, temizliğinizi kolayca yapabilmenizi sağlıyor.

Akıllı Kontrol Sistemleri ile Pratik Çözümler

Arnica Tesla süpürge üzerinde bulunan ışıklı LED gösterge paneli yardımıyla süpürgenin aktivitelerini pratik biçimde takip etmenizi sağlıyor. Toz torbasının doluluk oranından, güç seviyesine kadar birçok fonksiyon, ürün üzerindeki ışıklı LED panelinden takip edilebiliyor. Arnica Tesla elektrik süpürgesi, uzaktan kontrol edebilmeyi sağlayan kumandası yardımıyla, fonksiyonlarını kolayca kullanmaya imkân tanıyor. Ayakla kontrol edilebilen süpürgeyi açma ve kapama düğmesi, eğilip kalkmaya gerek duyurmadan ürünü çalıştırmanızı ya da durdurmanızı sağlıyor. Kablosunu tamamen içine saran Arnica elektrikli süpürge, ayakla kontrol edilebilen kablo sarma tuşunu da süpürge üzerinde konumlandırıyor. 3 in 1 emniyet  sistemine sahip olan Tesla elektrikli süpürge, ürünün dik konumda taşınması esnasında tozların etrafa dağılmasını önlemeyi amaçlıyor. Toz torbasının kendi kendini kilitleyen özelliği, manuel olarak sabitlemenize gerek kalmadan makine üzerine yerleşimi sağlıyor. Süpürge çalışmaya başladığı anda kilitlemeyi gerçekleştiren akıllı sistem, kolayca temizlik yapmanız için kusursuz bir güvenlik sağlıyor.

Arnica Tesla ile Sessiz ve Derin Temizlik

Ultra sessiz Arnica Tesla elektrik süpürgesi, yüksek çekiş gücüne rağmen oldukça düşük bir ses seviyesinde çalışıyor. 70 dB ses çıkış gücüyle faaliyet gösteren Arnica elektrikli süpürge, çalışırken size bunu neredeyse hissettirmeyecek kadar sessiz bir performans sergiliyor. Bu yönüyle de özellikle sese karşı hassasiyeti olan kişiler ve küçük çocuk bulunan evlerde konforlu bir kullanım imkânı sunan elektrikli süpürge modeli, teleskopik borusu sayesinde ergonomik bir kullanıma olanak sağlıyor. Boyunuza göre ayarlama yapabileceğiniz teleskopik boru ile kullanabileceğiniz ve farklı zeminler için üretilmiş başlıklarının yanı sıra, evcil hayvanların tüylerini toparlamak için tasarlanmış turbo başlık özelliği ile dikkat çekiyor. Alerjik yapıya sahip kişiler için ev akarlarının % 99,9’unu yok eden üstün tasarım özellikleri, Arnica Tesla elektrik süpürgesi modelini fark yaratan elektrikli ev aletleri arasına sokuyor.

Markanın üstün teknoloji ile ürettiği benzersiz ürünler, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanıyor. Yüksek teknolojisi ve her gün gelişen Ar-Ge çalışmaları ile yenilikçi ürünler tasarlayan Arnica’nın, hayatınızı kolaylaştıran dünyasına siz de adım atabilir, zamanınızı kendiniz için harcayabilirsiniz.