Serdar Ortaç’tan eski eşi Chloe Loughnan’a sert sözler

Serdar Ortaç, önceki akşam Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında sahneye çıktı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, eski eşi Chloe Loughnan’a sert eleştirilerde bulundu. “Cebime giren her kuruş eski hanıma gidiyor” diyen Ortaç, nafaka verdiği için çok pişman olduğunu söyledi. Ortaç ayrıca, haciz işlemleri başlatan Loughnan’a, “Bir tane evim var onu mu istiyorsun?” diyerek tepki gösterdi

İki yıl önce boşandığı model eşi Chloe Loughnan hakkında yaptığı eleştirilerle sık sık gündeme gelen Serdar Ortaç, Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi’nde hayranlarıyla buluştu.

Sahneye çıkmadan önce gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ortaç, “Gençliğimde çok sevdiğim Kuruçeşme konserlerine yeniden kavuştuğum için çok mutluyum” dedi.

Ortaç, “Çok şarkı yazdım. Hepsinin çıkarmam lazım. Ben öldükten sonra çıkmasının anlamı yok. En az 500 tane şarkı bekliyor kütüphanede” ifadelerini kullandı.

“ÇOK KIZDIM!”

Geçtiğimiz günlerde ‘şeytan görsün yüzünü’ dediği eski eşi Chloe Loughnan hakkındaki sorulara ise, “Ben Chloe’ye beddua etmedim. 10 sene bana bakmış, hayat arkadaşlığı yapmış kadına beddua etmem. Sadece ‘şeytan görsün yüzünü’ dedim. Çünkü ona kızdım.” diye konuştu.

“NAFAKA VERDİĞİM İÇİN ÇOK PİŞMANIM”

“Cebime giren her kuruş eski hanıma gidiyor.” diyen ünlü şarkıcı, sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Neden nafaka verdin?’ diyeceksin, ‘Verdik işte o zaman, bir aptallık! Nafaka verdiğim için çok pişmanım ama ödeyeceğim.

“BİR EVİM VAR ONU MU İSTİYORSUN?”

“Evlendiğiniz için pişman mısınız?’ sorusuna da cevap veren Ortaç, ‘Böyle nafaka istemeseydi, haciz koymasaydı pişman olmazdım. Sanki düşmanmışız gibi… Beni sevdin, evlendin. Şimdi neden evime haciz koyuyorsun, bir tane evim var onu mu istiyorsun?” sözleriyle tepkisini dile getirdi.

2014 yılında evlenen çift, 2019’da anlaşmalı olarak boşanmıştı. Pandemi döneminde eşine nafaka ödeyemeyen Ortaç, haciz kararıyla şoke olmuştu.

Ünlü şarkıcı, boşandığı eski eşi Chloe Loughnan’a 700 bin TL nafaka ödediğini buna rağmen dava açtığını ve evine haciz getirttiğini söylemişti.