Senin Abiliğin Batsın!Ceylan, ‘Sinemaya Gitti’ Diye Ağabeyi Tarafından Uykudan Uyandırılıp Öldürüldü

Ülkemizdeki kadın cinayetlerine bir yenisi eklendi. Ceylan Timuroğlu 24 yaşındaydı. Bir bankada çalışıyordu. Gece ağabeyi Erhan Timuroğlu tarafından uyandırıldı ve yatağında tabancayla vurularak öldürüldü. Katil ağabeyin, genç kızı erkek arkadaşıyla beraber sinemaya gittiği için öldürdüğü aktarılıyor. Polis ekipleri cinayetten sonra kaçan katil ağabeyi arıyor…

‘Sinemaya Gitti’ Diye Ağabeyi Tarafından Uykudan Uyandırılıp Öldürüldü: Ceylan Timuroğlu
Vatan gazetesinden Cihat Aslan’ın haberine göre arkadaşlarına son dönemlerde ağabeyiyle sorun yaşadığını anlatan Ceylan, akşam evde televizyon izledikten sonra odasına gidip uyudu.

Baba Adem Timuroğlu’nun polise verdiği ifadesinde şunları söyledi:

“Kapıyı açtığımız sırada bir anda Ceylan’ın odasına yöneldi. ‘Sen ne haltlar karıştırıyorsun’ diye bağırdığını duyduk. Silahını çıkarıp ateş etti. Engellemeye çalıştım ama durduramadım.”
“Dünyanın en iyi ablasına sahip, can yoldaşı bir annenin kızı, gururlu bir abinin kardeşi, babasının kızı, gülmeye âşık”

“Dünyanın en iyi ablasına sahip, can yoldaşı bir annenin kızı, gururlu bir abinin kardeşi, babasının kızı, gülmeye âşık”
Ceylan Timuroğlu sosyal medyada kendini böyle tanımlıyordu…
Bu paylaşımında ise ağabeyi için “Hayattaki tek aşkım” diyordu…

HaberTürk gazetesinin aktardığı bilgiye göre Cumhuriyet Gazetesi’ne bomba atılması olayından sonra camiye gidip öğle namazı kıldıklarını oradan da bara gittiğini söyleyen Erhan Timuroğlu, “Dinci değilim ama dindar bir insanım. Cuma namazlarını kaçırmamaya çalışırım. Arada bir esrar ve kokain de kullanırım. Cumhuriyet Gazetesi’ne üçüncü bombanın atılması olayında bir tane azmettiricim varsa o da eyleme gönderen Osman Yıldırım” demişti.
Sosyal medyada Ceylan Timuroğlu ardından yorumlar, tepkiler ve düşünceler…

Kaynak: Habertürk