Selin İmer’in Annesi Müstakbel Damadı Mustafa Ceceli’yi Yere Göğe Sığdıramadı

Selin İmer’in annesi Canan İmer’le Ayşe Aral’ın cenazesine katıldı. İmer soruları yanıtsız bırakırken annesi, kızına ve müstakbel damadı Mustafa Ceceli’ye sahip çıktı.

Mustafa Ceceli’nin eşinden boşandığı günün ertesi ünlü popçuyla aşk yaşadığı ortaya çıkan Selin İmer, günler sonra basının karşısına çıktı. Gazeteci Ayşe Aral’ın cenazesine annesi Canan İmer’le katılan sosyetik güzel, ilişkisiyle ilgili soruları duymazdan geldi. Anne İmer ise “Hayırlı olsun haklarında. Bir sıkıntı yok, kızıma güveniyorum” dedi.

“MUSTAFA ÇOK TERBİYELİ ÇOCUK”

Müstakbel damat adayı ile tanışıp tanışmadığı sorulan anne İmer, ünlü popçuyu yere göğe sığdıramadı. Canan İmer, “Mustafa çok terbiyeli çocuk. Tanıştık tabii ki. Ona da güveniyorum. Çok güzel, çok terbiyeli bir çocuk.

Allah mutlu etsin” dedi. Evlilik kararıyla ilgili olarak da “Bakacağız artık, tabii ki olacak” açıklaması yapan Canan İmer ve kızı, törenin ardından Ceceli’nin kendilerine tahsis ettiği ciple evlerinin yolunu tuttu.

KALDIKLARI OTEL CECELİ’NİN ESKİ EŞİNİN EVİNE 500 METRE UZAKLIKTA!

Ceceli ve İmer, ilişkilerinin ortaya çıkmasından günler sonra bir restoranda objektiflere takıldı. Müşterilerin çekip sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta, ikilinin moralsiz olduğu görüldü.

Beykoz’da yeni evleri tadilatta olan çiftin Kanlıca’da kaldıkları otelin, ünlü popçunun eski eşinin evine 500 metre uzaklıkta olduğu öğrenildi.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.