Sedat Doğan’dan aylar sonra ilk fotoğraf geldi!

Işın Karaca’nın çocuğunun babası ve ünlülerin klip yönetmeni olarak tanınan Sedat Doğan, Brezilya’da bir kafede tablet çalarken görüntülenmiş ve gözaltına alınmıştı. Sedat Doğan’dan aylar sonra haber geldi

Brezilya’da zor günler geçiren Sedat Doğan geçen aylarda bir kafeden tablet çalarken yakalanmış ve gözaltına alınmıştı. İlk suçunda iki gün nezarethanede kalan Sedat Doğan, bir daha suç işlememesi karşılığında serbest bırakılmıştı.

Bütün uyarılara rağmen kısa süre sonra bir kadının çantasını çalarken yakalanan Sedat Doğan, cezasını çekmek için Sao Paulo’ya yakın bir hapishaneye gönderilmişti. Üç ay cezaevinde kalan Sedat Doğan, geçen ay şartlı tahliye ile serbest bırakılmıştı. Sedat Doğan’ın kötü alışkanlıklarını bıraktığını, artık hayatında yeni bir sayfa açacağı iddia edilmişti.

SEDAT DOĞAN TÜRKİYE’YE GELMEK İSTİYOR!

Duymayan Kalmasın’da yer alan habere göre; Sedat Doğan, Brezilya’da 1+1 ev tuttu. 100 dolar (yaklaşık 400 TL tutan) olan ev kirasının annesi tarafından ödendiği ve mayıs ayında çıkacağı mahkemeden sonra Türkiye’ye gelmek istediği iddia edildi.

Avukatlarının yaptığı açıklamaya göre; klip yönetmeninin mahkeme kararıyla Türkiye’ye iade edileceği öne sürüldü. Sedat Doğan’ın geçirdiği zor günlerden sonra Türkiye’ye dönmek için sabırsızlandığı iddia edildi.

AYLAR SONRA İLK FOTOĞRAF

Duymayan Kalmasın programına gönderdiği mesajda pişman olduğunu dile getiren klip yönetmeni, çevresindeki arkadaşlarının da bu hatalarını kullandığını ve kötü yola düşmesine etken olduğunu belirtti. Sedat Doğan, cezaevinden çıktıktan sonra çekildiği iki fotoğrafı da paylaştı.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.