Seçkin Piriler: Kaan, Kıvılcım’la ilişki yaşamak için benden izin istedi

Kıvılcım Ural’ın yaptığı açıklamalardan sonra gözler eski model Seçkin Piriler’e çevrilmişti.

Piriler bir dönem sunuculuğunu yaptığı Laf Bende Kalmasın adlı programa telefonla bağlanarak eski eşi Kaan Tangöze’yle ilgili çok şaşırtıcı bilgiler paylaştı.

Kıvılcım Ural’ın ‘Kaan’ın evliliği boyunca onunla birlikte olduk’ şeklindeki açıklamaları magazin gündemini sallamaya devam ederken Seçkin Piriler’in Tangöze’yle ilgili açıklamaları da çok konuşulacak gibi görünüyor.

Seçkin Piriler, eski eşine boşanma davası açmaya karar verdiği süreçte eşinin evlerine gelerek kendisine yalvardığını ve Kaan’ın “Bana sadece bir sene ver, çocuklar yokluğumu fark etmeyecek bir sene sonra sana döneceğim. Ben seninle yaşlanmak istiyorum” diyerek ağladığını söyledi. Kaan Tangöze’nin evliliğini bitirmeden Kıvılcım Ural’la bir ilişki yaşamak istediğini söyleyen Seçkin Piriler; “Ben böyle bir isteği duyunca çok sinirlendim ve davayı açmakta ne kadar haklı olduğumu bir kez daha anladım” dedi. Kıvılcım Ural’ı mahkemeye verdiğini söyleyen Piriler, “Kimse çocuklarımla olan ilişkimi bozamaz ve anneliğimi sorgulayamaz” dedi.

Suç duyurusunda bulundu

Piriler, sosyal medya hesabından kendisine ağır hakaretlerde bulunduğunu iddia ettiği Kıvılcım Ural hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kıvılcım Ural’ın bu paylaşımdaki iddialarının hakaret içerikli olduğunu belirten Seçkin Pirilerin avukatı Ayşegül Mermer, müşterek çocukların zarar görmemesi için mahkemeden Kıvılcım Ural aleyhine koruma kararı talep etti.

Kıvılcım Ural’ın cep telefonundan Seçkin Piriler’e 18 Aralık’ta “Bana bak eski k…, anlayacağın dilden yazayım. Tepemin tasını attırdın. O oğlunu sürekli evden kovup kavgalar edip psikolojisini mahvettin. Çocuğu babasına karşı kullanıp ağzına s..tın çocuğun. 7 yaşında çocuğu evden kovmak ne demek ya? Vicdansız k…

Kaan’a söyledim onu alsın, biz ona layığı ile bakarız… Annelik bile yapacak kapasite yok mu sende ya pislik.. Bu sana son uyarım. Senin deli olduğunu Kaan kanıtlarsa, çocuklarına ne kadar davrandığını herkes öğrenirse o masken düşünce ne yapacaksın düşün bunları!! Sen kimsenin umurunda değilsin. Seni sevmeyen adamın içine sokulmak için elinden geleni yaptın.

Kim seni takıyor gurursuz! O çocuğa annelik yap yoksa mumlar ararsın o çocuğunu” diyerek hakaretlerini sürdürdü.

Avukat Ayşegül Mermer, “İnstagram paylaşımları ve mesajlar incelendiğinde şüphelinin müvekkilime adeta düşmanca bir tutum sergilediği, söylemleriyle onur, şeref ve saygınlığını rencide ettiği, kasıtlı bir biçimde müvekkilimi aşağılayıcı söylemlerle istinatlarda bulunduğu ve kişilik haklarına saldırıda bulunduğu görülmektedir.

Hakaret, tehdit, kişilerin huzur ve sükununu bozma ve özel hayatın gizliliği suçlarından iddianame düzenlenerek şüpheli Kıvılcım Ural hakkında kamu davası açılmasını istiyoruz” diye konuştu.