Sarı Renkli Çocuk Patik Yapımı Resimli Anlatım

Bebekleri her mevsim değişebilecek hava koşullarına karşı korumak, uygun giydirmek gerekir. Ayakları üşümesin diye örülen şirin mi şirin patiklerin örülmesi de bir o kadar keyiflidir. Kız bebeklere pembe, erkek bebeklere mavi giysiler satın alınır, bu renklere örgüler örülür. Bu iki renkten başka bir renk de onlara yakışacaktır. Yine de sarı renk göze diğerlerinden biraz daha aydınlık ve hoş görünebilir, üstelik bu renk her iki cinse de yakışır.

Bir kız bebek için örecekseniz patik yapımı ile birlikte sarı renkte motifli bir elbise de örmeyi düşünebilirsiniz. Her ikisi birbirini çok iyi tamamlayacaktır. El emeği patik modelleri ve yapılışları konusunda çeşitli web sayfalarında açıklamalar bulunabiliyor. Bu resimlerle veya izleyeceğiniz videolarla da patik yapılışı sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.

Evlerin neşesi, küçük prensler ve prensesler için örülebilecek çok şey var. Patik örmeye karar verdiyseniz, sarı ipiniz ve şişleriniz ya da tığınız hazırsa patik modelleri yapılışı için açıklamalar size yetecek, gerekirse örgü bilen bir yakınınızdan yardım isteyerek bu işin de altından rahatlıkla kalkabilirsiniz.

Sarı renkli çocuk patik yapımı