Safiye Soyman açılışta gelin oldu

Safiye Soyman açılışta gelin oldu
İş, siyaset ve sanat dünyasının önemli isimleri Malima Düğün ve Davet Salonu’nun açılışında buluştu. Renkli görüntülerin yaşandığı açılışta sevilen ikili Safiye Soyman-Faik Öztürk, büyük bir sürpriz yaparak nikah masasına oturdu.

Uğur Işılak, Pınar Dilşeker, Necdet Kaya, Fatoş Kabasakal ve oyuncu Tatyana Tsvikevic’in katıldığı Malima Düğün ve Davet Salonu’nun açılışı renkli görüntülere sahne oldu.

17 yıldır Faik Öztürk ile birlikteliğine devam eden Safiye Soyman, açılışta gelinlik giyerek davetlilere büyük bir sürpriz yaptı. Açılışa gelin arabasıyla gelen çift, önce kendileri için hazırlanan pastayı kesti ardından hareketli şarkılarla konukları eğlendirdi.


HAYALİMİZDEKİ DÜĞÜNÜN PROVASI OLDU

Aşklarına doludizgin devam eden Safiye Soyman-Faik Öztürk çifti, hayallerindeki düğünün adeta provasını yaptı. Ünlü çiftin nikah masasına ne zaman oturacağı merakla beklenirken gelinlik giymenin heyecanını yaşayan Soyman, artık hayat arkadaşı Faik Öztürk ile nikah masasına oturmak istediğini söyledi. Henüz bir tarih vermeyen Soyman, gelinlik içinde son albümünden şarkılar söylemeyi ihmal etmedi.

Açılışta Soyman ve Öztürk’ten sonra sahneyi Pınar Dilşeker aldı. Uğur Işılak, Necdet Kaya gibi sanatçılar, sunucu Fatoş Kabasakal ve oyuncu Tatyana Tsvikevic de açılışa gelen diğer ünlüler arasındaydı.

ÖZTÜRK’TEN SOYMAN’A TAM DESTEK

Geçtiğimiz haftalarda Bülent Ersoy ile kanlı bıçaklı olan Soyman’a hayat arkadaşı Öztürk’ten destek geldi. Program öncesi basının karşısına Öztürk, Ersoy için “Onun yaşantı şekli bizim toplumumuza uymuyor” dedi. Soyman ise “Canı sıkıldıkça birilerine dadanıyor. Emel Sayın, İbrahim Tatlıses, Ajda Pekkan… Herkese sataşıyor. Bana sataşmaya devam ederse hukuki işlemleri başlatacağım. Bir daha konuşursa savcılıkta kendisini bulur” ifadelerini kullandı.