Ordu’da korkunç olay ortaya çıktı. Faili meçhul cinayeti araştırıyorlardı karşılarına korkunç bir gerçek çıktı!

Ordu’dan son dakika haberi… Faili meçhul cinayeti araştıran jandarma, yasak ilişkiden doğan bir günlük bebeğin öldürülüp gömüldüğünü ortaya çıkardı. Bebeği öldürdüğü iddia edilen Ahmet I.’nın da 2015 yılında öldürüldüğü öğrenildi. Soruşturma devam ediyor

 


Ordu’nun Fatsa ilçesinde korkunç bir olay ortaya çıktı. İddiaya göre, 2004 yılında Uzundere Mahallesi’nde yaşanan ve faili meçhul olarak araştırılan Mehmet I.’nın evinin önünde silahla vurularak öldürülmesi olayı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Jandarma tarafından faillerin tespiti amacıyla yapılan araştırmada, cinayet olayından 10 yıl önce 1994 yılında Mehmet I.’nın dayısının kızı Fatma Ş. ile ilişkisinin olduğu, bu yasak ilişkiden Fatma Ş.’nin hamile kaldığı ve bir erkek çocuk doğurduğu belirlendi.

BİR GÜN SONRA GÖMÜLMÜŞ

İHA’nın haberine göre, jandarma ekipleri bu durumun ailece herkesten gizlendiği ve doğumdan bir gün sonra bebeğin Mehmet I.’nın kardeşi Ahmet I. tarafından öldürülerek Uzundere Mahallesi’ndeki fındık bahçesine gömüldüğü bilgisine ulaştı. Jandarma ekipleri de bebeğin gömülü olduğu yerde savcılıktan aldığı karar ile mezarın kazılma kararını gerçekleştirdi. Açılan mezarda bebeğin cesedine ulaşılamazken, çevrede kazı çalışmalarına devam ediliyor.

Bebeği öldürdüğü iddia edilen Ahmet I.’nın da 2015 yılında öldürüldüğü öğrenildi. Soruşturma devam ediyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir