Önce Eşini Aldattı Sonra da Eşinin “Sen beni yatakta o şekilde görsen nasıl olurdu” Sorusuna Sinirlenip Eşini Öldürdü

Evlilik 21 Şubat 2017

Antalya’da kendisini aldatan ve şiddet uygulayan eşi 31 yaşındaki Vural Ş. tarafından tabancayla öldürülen 29 yaşındaki Cemile Ş.’nin, olaydan 2.5 saat önce polis merkezine giderek kocasından şikayetçi olduğu ve hayatından endişe ettiğini söylediği ortaya çıktı. Vural Ş. ise ifadesinde, tartışma sırasında Cemile Ş.’nin kendisine, “Sen beni yatakta o şekilde görsen nasıl olurdu” dediğini, buna sinirlenip cinayeti işlediğini öne sürdü.

Afyonkarahisar’da oturan Cemile Ş. 20 gün önce çalıştığı şirketten eve geldiğinde, eşi Vural Ş.’yi yatağında başka bir kadınla yakaladı. Eşini kimseye söylememesi için tehdit eden Vural Ş. ona 10 gün boyunca şiddet uyguladı. Vücudunda sigara söndürülen Cemile Ş.baskılara daha fazla dayanamayarak Antalya’da oturan kız kardeşinin evine kaçtı. Önceki gün Antalya’ya gelen Vural Ş. bacanağının Kepez İlçesi Teomanpaşa Mahallesi’ndeki evinde kalan eşiyle tartışmaya başladı.

Cemile Ş.tartışmanın ardından polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Vural Ş.saat 20.00 sıralarında kız kardeşinin evine girmek üzere olan eşinin arkasından gelerek belinden çıkardığı tabancayla ateş etti. Kendisine engel olmak isteyen bacanağı Mustafa Ş.’yi de vuran Vural Ş. olay yerinden kaçtı. Çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan Cemile Ş.müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Mustafa Ş.ise hastanede tedaviye alındı.

POLİSE ŞİKAYETİNDEN 2.5 SAAT SONRA ÖLDÜRÜLDÜ

18 Şubat günü saat 13.30 sıralarında Cemile Ş.’nin ablasının evine gelen Vural Ş.’nin zorla kapıyı açtırıp kadını tartakladığı belirtildi. Cemile Ş’nin saat 17.30 sıralarında Kepez Hal Polis Merkezi’ne giderek eşinden şikayetçi olduğu ve “Eşim Afyonkarahisar’daki evimizde sürekli bana şiddet uyguluyordu. Ben de bundan dolayı evi terk edip Antalya’ya geldim.

Kendisi de ardımdan Antalya’ya geldi. Ablamda kaldığımı öğrenmiş. Evde yalnızken kapı zili çaldı. Dürbünden bakınca eşimi gördüm. Kapıyı açmak istemedim.
Çok ısrarcı olunca kapıyı açtım. Burada da aynı şekilde şiddet uygulayıp gitti. Beni ölümle tehdit ediyor, hayatımdan endişe ediyorum. Kendisinden şikayetçiyim” dediği belirtildi.

TUTUKLANDI
Olaydan kısa süre sonra polis tarafından yakalanan Vural Ş. ise ilk ifadesinde, tartışma sırasında Cemile Ş.’nin kendisine, “Sen beni yatakta o şekilde görsen nasıl olurdu” dediğini ve buna sinirlenip cinayeti işlediğini öne sürdü. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra bugün adliyeye sevk edilen zanlı çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.