Oğlunun Hayatını Kurtarmak İçin Kendi Bacağından Vazgeçti

Annelik iç güdüsünden daha güçlü bir şey yoktur. Hayati durumlarda annelik iç güdüsü daha da güçlenir.Az sonra okuyacaklarınız bebeğiyle beraber Teksas’taki bir köprüden düşen anne hakkında. Anne sayesinde bebek çizik almadan kurtuldu.

23 yaşındaki anne Jennifer Duncan, oğlunu her gün yaptığı gibi kreşe götürüyordu.Anne küçük bir kaza geçirdi ve aracını köprünün kenarına çekti. Oğlunu da kucağına alıp yardım bekledi.Ancak güvenli olduğunu düşündüğü yer hiç de öyle değildi. Dakikalar sonra arkadan gelen araçlardan biri Jennifer’ın park halindeki aracına çarptı. Anne ve oğlu köprüden aşağıya düştü.

Jennifer ve Daniel 9 metre yüksekliğindeki köprüden aşağıya düştüler. Jennifer, saniyeler içinde oğlunu korumak için kendini siper etti ve o şekilde aşağıya düştüler. Jennifer, “Hemen sıkı sıkı oğluma sarıldım. Ona bir şey olmasın diye kendimi hiç tereddüt etmeden feda ettim” dedi.

Annenin uyguladığı taktik işe yaradı. Böylesine yüksek bir mesafeden düşmelerine rağmen Daniel’a hiçbir şey olmadı. Jennifer ise ağır yaralandı.

Jennifer hastanede 2 ay geçirdi ve ardından taburcu edildi. 7 ayda 14 farklı ameliyata giren kadının bir bacağı alınmak zorunda kalındı. Ailesi ve arkadaşları ünlü sosyal bağış kampanya sitesinde hastane masrafları için bir kampanya başlattılar. Kampanya sayesinde 20 bin dolar toplandı. Ancak bu miktar yeterli değildi.

Jennifer ise en çok zorlandığı şeyin oğlunu kucağına almak ve onunla yürümek olduğunu söylüyor. Bacağından olmuştu ancak oğlunu kurtardığı için çok sevinçliydi ve hiç pişman değildi. Anne sevgisinden daha büyük bir sevgi var mı? 23 yaşındaki anne umarız ki kısa sürede gereken bağışı alır. Kendisini ayakta alkışlıyoruz!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir