O şimdi Rüzgar

O artık rüzgar..
Emret Komutanım dizisi ile tanıdığımız Nil Erkoçlar geçirdiği bir operasyonla erkek olduğu haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.. Oyuncunun haberleri yalanlamasındaki gerçek ise Ayşe Armanla yapacak olduğu röpo rtajı ile haberlerin gerçek olduğunu kanıtladı.. Burada alacağı ücreti göz önüne alarak yalandığı haberi Ayşe Armanda tek tek açıkladı..Görüntüsünün bir kız olduğunu ancak kendini kız gibi hissetmediğini söyleyen Rüzgar Erkoçlar ailesinin kendine destek olduğunu söyledi..
29 Mart 1986 İstanbul doğumlu Nil TÜRVAK’da Sinema Oyunculuğu okudu, 10 yaşından beride çeşitli projelerde yer alan sadece yetenekli değil güzel de olan oyuncu 27 yaşında erkek olmayı seçen ve adını rüzgar olarak değiştiren oyuncu gündemden hiç düşmedi düşmeyeceğe de benzer mesela şu günlerde yeni görüntüleri ile birlikte askere gidip gitmeyeceği konuşulan Erkoçlar erkek kimliği taşıdığı içnin yakında askerlik şubesi tarafından askere çağırılacağı söyleniyor.. Eğer askerliğe elverişli raporu verilir de çürüğe çıkarılmazsa tabi..
Konuya bir açıklamada Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu’ndan geldi. Gündemin en çok konuşulan ismi hakkında Hatipoğlu şunları söyledi..Böyle kişiler hor görmeyeceğiz, hakaret etmeyeceğiz, toplumun dışına itmeyeceğiz, kötü söz söylemeyeceğiz herkesin başına gelebilir tedavi süreci ile bu tür kişilerin çözüm aramaları gerekmektedir dedi..
Bir mesajlaşma platformunda kullandığı fotosu ile dikkatleri çeken Erkoçlar ‘ın şu günlerde ise sakal bırakıp kas yaptığı gözlemlenirken göz altındaki morlukların kullandığı ilaçların yan etkisi olabileceği söyleniyor.. 6 aydan bu yana hormon tedavisi gördüğü için sesi kalınlaşan sakal ve bıyıklarının çıktığıda söylenenler arasında..
Son olarak kas yapmış haliyle gündeme gelen Rüzgarı Cihangirde bir spor salonundan çıkarken objektiflenince her zamanki rahatsız oldu ama istediği görüntüye yavaş yavaş ulaştığı da gözlerden kaçmadı..
Aşağıdaki bütün fotoğraflarımızın büyük hallerini görebilmek için fotoğrafların herhangi birinin üzerine tıklayarak bu konunun fotoğraf galerisine gidebilirsiniz.