Nuray Sayarı Mart 2018 Aylık Burç Yorumları

KOÇ BURCU
İçsel güç, spontan enerji, kendine güven


Koçlar, bu ay içinde karakterlerini güçlendirme fırsatı bulacak ama aynı zamanda çalışma durumunu da geliştirecek. Geçen yıla baktıktan sonra, ödülünüzün kesinlikle hak edilmiş olduğunu göreceksiniz. Mart ayında kendi inisiyatifinizi göstermekten ve kendinize doğru bir şekilde dikkat çekmekten korkmayın. İnsanların sezgileri çok kuvvetlidir.

Yeni bir ilişkiye çok yanaşmayın. Arkadaşlarınızı ve onlar için en azından birkaç dakikanızı ayırabiliyor olmanızı unutmayın. Onları daha fazla görmediğiniz için üzüleceklerdir.

Hakikatin sizde olduğundan tamamen eminseniz patronunuzla tartışmaktan çekinmeyin.

Şans hazırlanmış olandan yanadır, yani bir görevi tamamlarken ya da işle ilgili bilgi ararken biraz daha fazla zaman harcamalısınız.

BOĞA BURCU
Güçlü ve inatçı ama pratik ve kararlı

Bu ay Boğalar için özellikle kariyer lehine olacaktır. İşverenler adil ve çalışkan çalışanları kesinlikle takdir edeceklerdir. Mart ayında şüphesiz ki üstün olacaksınız, ancak bu durumdan faydalanmaya çalışmayın. Hiç kimse böbürlenen insanlardan hoşlanmaz. Potansiyel olarak birkaç düşman edinebilirsiniz. Fazla enerji sporda kullanılabilir. Örneğin squash deneyin.

İtaatkar olmayın ve insanların size bu şekilde davranmalarına izin vermeyin. Haklarınız için ayağa kalkın.

Bu gün entellektüel bazlı faaliyetler için en iyisini umut ediyor. Kendinizi eğitmek için zaman ayırın.

Harika hissediyorsunuz ve durumunuz zirvede. Bunu iyi değerlendirin

İKİZLER BURCU

Mizah duygusu ve yaratıcılık ile konuşkan ve kibar karakter

İşte performans seviyenizin azalmasına izin vermeyin, çünkü şu anda şirkette önemli bir şey yok ya da motivasyonunuz iş arkadaşlarınızdan yetersiz. Herkesten daha iyi olmak zorunda değilsiniz, fakat kesinlikle geri kalmayın. İşverenler genellikle bir toplulukta zayıf bağlantılar ararlar. İkizler Mart ayında gerçekten bu tavsiyeyi almalıdır.

Kendinizi göstermek istiyorsunuz diye patronunuzla aynı fikri paylaşmayın, özellikle de yanlış olduğunu biliyorsanız. Bunu farkettiğinde sinirlenecektir.

Bazı atölyeleri ziyaret edin. Yalnız olmaktan korkuyorsanız yanınıza iyi bir arkadaş alın.

Havanızda değilseniz, spora bir şans verin, dikkatinizi dağıtacaktır.

YENGEÇ BURCU
Duygusal ama duyarlı karakter, dengesiz ve çekingen

Yardıma ihtiyacı olan birini görürseniz, ona yardım edin. İnsanlar iyi işleri hatırlarlar ve Mart ayında bunun sayısız dönüşünü alacaksınız. Yengeç burcu bu zaman periyodunda çalışma açısından önemli ölçüde aktif olmayacaktır. Dinlenmekten utanmayın, çünkü bu zaman zaman gereklidir. Bizler makine değiliz.

Belki uzun süre patronunuzun dikkatini çekmek için uğraştınız, ama sonunda buna değer olmadığını göreceksiniz.

Size zararı olacak aktiviteler yapmayacaksanız daha iyi olacak, riskler yüksek.

Bağışıklığınızı güçlendirmeye çalışmalısınız. Bugünlerde hassassınız. Ama yapay ürünlere güvenmeyin.

ASLAN BURCU
Cesaret, özgüven, iddialı ve dürüst Aslan’dır

Mart kesin sonuçlara varmak için hiçbir surette doğru ay değildir. Aslanlar her ne kadar işler onların vizyonlarına göre şekillendiği zaman dominant ve mutlu olsa da, bu kez büyük sorunlarla karşılaşacaksınız ve geri çekilmek zorunda kalacaksınız Tüm artıları ve eksileri dikkatlice tartın, herhangi bir kararda acele etmeyin.

Şimdi yatırımlar için iyi bir zaman değil. Bir darbe alabilirsiniz.

Zorunluluklar ve her türlü işlem, gerçekten hızlı geçecek. Yıldızlar sizi destekliyor.

Çok enerjiye sahipsiniz ve bunlar iyi durumda, son zamanlarda başarısız olduysanız, artık bu değişecektir.

BAŞAK BURCU
Dikkatli, özenli ama zeki ve titiz Başak

Stresten kaçınmanın en iyi yolu, iç barışı sağlamaktır. Başak, nihayet Mart ayında onu ve onunla birlikte boş vakitlerini elde edebilecek. Keyif aldığınız şeyleri yaparken enerjiniz artacaktır. Mesela spora katılın ya da keyfi yararlılık ile birleştirin ve sevdikleriniz için güzel bir akşam yemeği hazırlayın.

İş ve diğer görevlerden dolayı belki gerçekten sinirlisiniz, ama üzülmeyin, yeniden yoluna girecek.

Eğer alışveriş yaparken gerçekten gözünüze takılan ev yapımı bir şeylere baktıysanız, tereddüt etmeyin, satın alın.

Zihinsel olarak kötü hissetmeniz gerçeği yorgunluktan kaynaklanmış olabilir. Vücut ve zihin bağlıdır, bunu unutmayın.

TERAZİ BURCU

Kararsızlıkları ile ünlü cazibe sembolü karşınızda duruyor. Nedenini bilmediğiniz bir çekim gücünün etkisi altına girdiğinizi fark ettiğinizde iş işten çoktan geçmiş olacaktır. Onların büyülü bir havası vardır. Ritmik hareketleri ile dans eder gibi bir yaşam sürer. Onun yanında kızgınlıklarınız yok olur. En sinirli anınızda bile sizi regüle etme yeteneğine sahiptir. Üstelik, tartışmayı sevmesine rağmen; bu kadar ustalıkla konulara hakim olup, sonra da sesini hiç yükseltmeden zaferini ilan eden çok az kişi vardır. Bir Terazi bunu başarır. Sizin kılıç salladığınız ortamlarda, o; gülücüklerini, zarafetini ve öpücüklerini gönderecektir.

Kafasında müthiş bir denge vardır. Onun ne düşündüğünü bilemezsiniz. Uyumlu ve sevecen yapısının altında gizli bir güç vardır. Bulunduğu ortamları çok çabuk inceler ve gizli detayların nerede saklı olduğunu bulmaya çalışır. Konuya hakim olmak için deliler gibi çalışmak ve kendini harap etmek yerine, keskin görüşlerini ve doğru mantığını kullanacağı ortamları seçer. Başarılı olmak için imkansızlığı değil, kendini yüceltecek elle tutulur konular üzerinde uyumlu bir sessizlikte çalışmayı yeğler. Yaptığı işlerin doğruluğuna inandığı halde, onay beklemekten de kendini alamaz.

Onu tenkit etme gibi bir şansınız asla olamaz. Böyle bir şeye kalkıştığınız taktirde; size tüm zarafetiyle gülümseyecek, önerilerinizi can kulağıyla dinleyecek ve sonunda kibarca teşekkür ederek sizden uzaklaşacaktır. Fakat bir daha asla sizin fikrinizi sormayacaktır.

Gülümseyen çehresinin altında müthiş bir ego gizlidir, aşk ve sanat onun yaşam öğeleridir. Dünyada herşeyden vazgeçebilir, fakat kişiliğini besleyen ve duygusallığını yansıtan soyut kavramlarından vazgeçemez. Akıl, mantık, aşk… İşte karşınızda her şeyiyle özel biri duruyor. Onun terazilerinin kefesinde yer almak istiyorsanız, belli standartların çok üstünde olmanız gerekir. Kolay biri olmadığını şimdiden hatırlatırız.

AKREP BURCU

Gözlemci savaşçı, ileri görüşlü ve başkalarına karşı anlayışlı

Akrepler son zamanlarda özellikle fiziksel durumları ile ilgili konuları ihmal ettiler. Mart ayında bir fitness merkezine gitmeli ya da mesela arkadaşlarınızla spor yapmalısınız. İş yerinde stresten kurtulacaksınız, bağışıklığınızı güçlendireceksiniz ve sağlık sorunlarınızdan kurtulacaksınız.

Yeni bir ilişkiye çok yanaşmayın. Arkadaşlarınızı ve onlar için en azından birkaç dakikanızı ayırabiliyor olmanızı unutmayın. Onları daha fazla görmediğiniz için üzüleceklerdir.

Zorlu projeler için yıldızların desteğini kullanın. Şimdi yeni bir fikirle ortaya çıkmak ve parlamak için doğru zamandır.

Sizin durumunuzda çalışmalısınız. Çok uzun süredir tembeldiniz.

YAY BURCU
Amaca yönelik, enerjik ve arzu ve çabayla dolu

İyimserliğiniz ve iyi ruh haliniz sayesinde insanlar herhangi bir şey yapabileceklerini ve bunun cezasız kalacağını düşünebilirler. Başkalarının sizi kötüye kullanmasına izin vermeyin ve onlara otorite olduğunuzu açık bir şekilde gösterin. Yaylar Mart’ta sağlık sorunlarına da önem vermelidir. Vücudunuzu daha esnek hale getirmekten bile korkmayın.

Biraz sabırla her şey daha kolay ilerleyecek. Hoşlandığınız kişi bugüne kadar size çok önem vermedi, ama umutsuzluğa kapılmayın. Yıldızlar düzgün konuma geçiyorlar ve siz karşı cins için son derece çekicisiniz.

Kendinizle ilgili bazı söylentiler duyarsanız hiçkimsenin sizi üzmesine izin vermeyin.

Çok canlı görünen diğerlerini kıskanırsınız, ama eğer isterseniz siz de yapabilirsiniz!

OĞLAK BURCU
Muhafazakar burçlar pratik, temkinli, inatçı ve ciddidir

Kendinize ve sağlığınıza özen gösterin. Belki Oğlak burcunun Mart’ta fazla boş vakti olmayacak ancak önleyici tedbirin çok önemli olduğunu unutmayın. İş söz konusu olduğunda sakin bir dönem geçireceksiniz. Sadece çok pasif olmayın, işverenler her zaman izlerler.

Etrafınızdaki diğer insanların ruh hali değişimlerinin sizin huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin. Soğukkanlı ve rahat kalın; en sonunda iyi ruh halinizi siz onlara “bulaştırabilirsiniz”.

İşyerinde uzun süreli sorun yaşadınız mı? Şimdi bunlar nihayet çözülebilecek. Yıldızlar sizi destekliyor.

Şu an harika gidiyor gibi görünmüyor. Yalnızca bu, sizin gününüz değil.

KOVA BURCU
Deneyim hissine sahip duygusal ve romantik

Ailenize ve arkadaşlarınıza daha çok özen gösterin. Mart’ta yıldızlar sağlığınız hususunda yanlış konumdadır. Bu nedenle fazla mesai Kovalar için şu anda tartışma dışıdır. En yakınlarınızın yanında kendinizi iyi ve rahatlamış hissedeceksiniz.

Arkadaşlarınızla aşkınızdan başka bir şey hakkında konuşmanız mümkün değildir. Bir an için düşünün. Bu biraz sinir bozucu değil mi?

Sonunda size çokça ilham kaynağı olmuş biriyle buluşacaksınız.Şansınızı alın ve yaratıcı olun!

Bilinmeyenden korkmayın. Maceracı etkinliklerin şu anda sizin için doğru şey olduğunu göreceksiniz.

BALIK BURCU

Alçak gönüllü ve hassas burçlar, güçlü içsel algı ve ilhama sahiptir.

Mart ayında Balık burcu aile üyelerine ya da yakın arkadaşlarına daha çok özen göstermelidir. Çalışmanızın sizi ezmesine izin vermeyin, haftanın birkaç gününü rahatlamaya ayırın. Bir doğa gezisi ya da birlikte bir akşam yemeği diğer düşüncelere gelmenizi sağlayacaktır. Yıldızlar sağlığınız hususunda da sizi olumlu etkiliyor.

Eski arkadaşlarla irtibata geçmekten çekinmeyin ve onların hayattaki ilerlemeleri sizin için çok yararlı çıkabilir.

Alışveriş yaparken acele etmeyin ve fiyat hususunda üzülmeyin. Kendinize lezzetli bir akşam yemeği pişirin. Bunu haketmiş bulunuyorsunuz.

Sizi hiçbir sorun beklemiyor. Dikkatinizi etrafınıza çevirebilirsiniz.

PAYLAŞ
burası
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.