Nihat Doğan özel sırlarını ortaya dökünce, Seda Sayan utandı

Dün eski sevgilisini konuk alan Seda Sayan, Nihat Doğan’a “Survivor’da cinsellik oluyor mu?” diye sordu. Nihat “Kadınlar erkek, erkekler kadın gibi oluyor.” dedi.

Türkücü Nihat Doğan, Seda Sayan’a konuk oldu. Nihat Doğan’ın yanı sıra programa, yazar ve sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu ile gazeteci Pelin Çini de konuk oldu.

”REZİL ETTİN BENİ”

Sevgili oldukları dönemde Seda Sayan’ın kendisini hiç konuşturmadığını söyleyen Nihat Doğan, Seda Sayan’ı taklit etti. Seda Sayan, “Rezil etti beni” deyip gülme krizine girdi.

 

”SURVİVOR’DA CİNSELLİK OLUYOR MU?”

“Survivor’da cinsellik oluyor mu?” diye açıkça soru soran Seda Sayan’a Nihat Doğan “Kadınlar erkek, erkekler kadın gibi oluyor. Cinsellik düşünmüyorsun.” dedi.

Programın diğer konuklarından sağlıklı yaşam koçu Ece Vahapoğlu “Yemek yiyemediğiniz için testesteron hormonu salgılayamıyorsunuz. O yüzden cinsellik düşünemiyorsunuz.” dedi.

SEDA SAYAN’A, NİHAT DOĞAN YORUMU GELMİŞTİ

Seda Sayan’a, Instagram’daki bir takipçisi, ”Programa Nihat Doğan’ı da konuk edin, ortalık yıkılır” yorumunu yazmış, Seda Sayan da takipçisine,”Konuştuk, geliyor” açıklamasını yapmıştı.