Müge Anlı’da Engin Karakollu cinayeti! Baba itiraf etti: Oğlumu ben öldürdüm

Müge Anlı’da son dakika Engin Karakollu olayı Türkiye’nin gündemine oturdu. Nevşehir’de 15 aydır kayıp olduğu gerekçesiyle Müge Anlı’nın programına çıkan Baba Arif Karakollu canlı yayında oğlu Engin Karakollu’yu nasıl öldürdüğünü itiraf etti. Engin Karakollu’nun annesi ve kız kardeşi sinir krizi geçirdi. İşte Engin Karakollu ile ilgili son dakika gelişmesi…

ATV Ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında kayıp olarak aranan Engin Karakollu’nun babası tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Canlı yayında oğlunu öldürdüğünü açıklayan baba Arif bey cinayeti nasıl işlediğini anlattı. Anne ve kız kardeşi sinir krizine girerken babanın cinayeti nasıl işlediğini bir bir anlattı. Cinayetin her detayı ise kan dondurdu.

Yaklaşık 15 aydır haber alınamayan Engin Karakollunun başına ne geldiğini öğrenmek isteyen anne Şazımat Karakollu ve kız kardeşi Müge Anlı’nın programına katıldı. Nevşehir’de yaşayan Engin beyin ise katil zanlısı babası Arif bey çıktı. Aref bey bu gün Müge Anlı canlı yayında cinayeti itiraf etti ve cinayeti nasıl işlediğini anlattı. Baba Arif bey cinayet anı ile ilgili şunları söyledi: “Engin hayatta değil. Her gün geliyordu psikolojik sorunu vardı. Engin her gün gelip evin içinde huzursuzluk çıkartıyordu. Ben her gün yemeğini yapıyorum yumurtasını haşlıyorum ama her gün 4 sefer gelip huzursuzluk çıkartıyordu.”