Merve Boluğur Murat Dalkılıç boşanıyor mu ayrıldı mı? Murat Dalkılıç açıklaması

Merve Boluğur Murat Dalkılıç boşanıyor mu ayrıldı mı? Murat Dalkılıç açıklaması

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur televizyon dünyasının sevilen isimleri arasında yer alıyor. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ve güzel oyuncu Merve Boluğur 2015 yılında nikah masasına oturmuşlardı. Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşen düğünde çiftin sevenleri bu habere çok sevinmişti. Nikah şahitlerinden biri Eliz Sakuçoğlu olmuştu. Düğün ve Boluğur’un zarif ve sade gelinliği günlerce konuşulmuştu. Geçtiğimiz aylarda evlerini ayırdıkları yönünde çıkan iddiaları yalanlamışlardı. Kötü haber geldi. Merve Boluğur Murat Dalkılıç boşanıyor mu sorusunun cevabına ve olayla ilgili detaylara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Murat Dalkılıç Merve Boluğur boşanıyor mu ayrıldı mı sorusunun cevabı hayranları tarafından araştırılıyor. 2015 yılında nikah masasına oturup dünya evine giren Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur hayranlar tarafından oldukça sevilen bir çift olmuşlardı. Dalkılıç geline 60 bin liralık pırlanta yüzük takmış, ailesi de 50 bin liralık pırlanta takı seti hediye etmişti. Adila Sultan Sarayı’nda gerçekleşen düğünde çiftin şahitlerinden biri Eliz Sakuçoğlu olmuştu. Düğünleri ve Merve Boluğur’un sade ve şık gelinliği basında günlerce yer aldı. İkili ayrıldıkları yönündeki iddiaları yalanlamışlardı. Boşanma kararı aldıkları haberi gündeme bomba gibi düştü. Detaylar haberimiz içerisinde yer alıyor.

Sevilen şarkıcı Murat Dalkılıç ve güzel oyuncu Merve Boluğur’un beraberlikleri hayranları tarafından beğeniyle karşılanmıştı. 2015 yılında nikah masasına oturan Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur’un düğünleri günlerce magazin basınında konuşulmuştu. Dalkılıç geline 60 bin liralık pırlanta yüzük takmış, ailesi de 50 bin liralık pırlanta takı seti hediye etmişti. Çiftin şahitlerinden biri Eliz Sakuçoğlu olmuştu. Düğünleri ve Merve Boluğur’un sade ve şık gelinliği basında günlerce yer aldı.

Geçtiğimiz aylarda ‘ayrılacakları yönünde’ haberler çıkan ve iddiaları kesin bir dille yanıtlayan çift evliliklerinde sona geldi. Magazin D Yaz’ın iddiasına göre evlerini ayıran 2 yıllık evli çift boşanma kararı aldı.Murat Dalkılıç Bodrum’a taşınırken, Merve Boluğur İstanbul’da kaldı.

MURAT DALKILIÇ AÇIKLAMA YAPTI

Bu haberlerin ardından Murat Dalkılıç söylentileri yalanladı: ‘Boşanmıyoruz. Konser yoğunluğundan ben sürekli şehir dışındayım. Merve’nin de yeni projesi var. Her şey yolunda. Bu dedikodulardan bıktık.’

NE OLMUŞTU?

Bir süredir evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaştığı söylenen ve zaman zaman yaptıkları kavgalarla magazin kulislerinde de konuşulan çiftten Murat Dalkılıç’ın evi terk ettiği söylendi.

Duymayan Kalmasın programında masaya yatırılan ayrılık haberinin ardında kıskançlığın yattığı söyleniyor. Çiftten Murat Dalkılıç’ın ayrılık kararı aldıktan sonra çevresindeki arkadaşlarına ‘Evlilik bana göre değil’ şeklinde konuştuğu da iddia edildi.

Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur çifti her ne kadar evlerini ayırmış olsalar da şimdilik boşanma kararı vermiş değil.

Merve Boluğur haklarında bu iddialar çıkarken, bir dergiye verdiği cesur pozlarla dikkat çekti.

MURAT DALKILIÇ KİMDİR?

Murat Dalkılıç, 7 Ağustos 1983’de İzmir’de doğdu. Piyano eğitimi alan Murat Dalkılıç 15 yaşında ilk müzik grubunu kurdu. Kuşadası’nda orta öğretimi yıllarında basketbolcu olmaya karar verdi. Murat Dalkılıç, 15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi. Kuşadasısporda profesyonel basketbolcu olduğunda 17 yaşındaydı. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müzik yapmaya karar verdi.

Murat Dalkılıç, müzik kariyerine ilk olarak kafe barlarda gitar çalarak başladı ve İzmir’in çeşitli gece kulüplerinin sonra tüm Türkiye’de sahne programlarına devam etti. Aynı zamanda Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur.

Murat Dalkılıç, ilk olarak 2008 yılında Murat Boz ile düet yaptığı Kasaba şarkısıyla çıkış yaptı. Şarkı pek çok listede 1 numaraya yükseldi. 2009 yılında La Fontaine şarkısıyla başarısını devam ettirdi. Murat Dalkılıç, 2010 yılında çıkardığı Merhaba albümünü çıkardı ve albümden Külah , Kıyamadım İkimize , Merhaba Merhaba , Dönmem adlı parçalara video klip çekti. 2011 yılında Hepsi grubu ve Volga Tamöz ile beraber Şık Şık adlı parçaya düet yaptı. 2012 yılında çıkardığı Bir Güzellik Yap adlı albümünü çıkardı ve ilk klibi albümle aynı adı paylaşan Bir Güzellik Yap adlı parçaya çekti.

Murat Dalkılıç, Uganda’da inşaatı gerçekleştirilecek; içeriğinde okul, hastane, aşevi ve meslek okulu olacak yapı için, Kimse Yok Mu Derneği derneği ve Samanyolu Haber televizyonu tarafından başlatılan hayır kampanyası çerçevesinde, İnsanlık Ölmedi isimli Samanyolu Haber TV’de Ağustos 2011’de yayınlanan programda sanatçı telefonla yardım topladı. Kayahan, Seda Sayan, Ümit Sayın, Erhan Güleryüz, Murat Kekilli, İbrahim Erkal, Vatan Şaşmaz, Tolgahan Sayışman ve Erhan Ufak gibi ünlülerle birlikte Dalkılıç’ın da telefonla hayırseverlerle görüştüğü kampanyada yardım toplandı. Merve Boluğur ile 2013 yılının yaz aylarında başlayan ilişkisi 2014 yılının Aralık ayında sona ermiştir.

Murat Dalkılıç Çıkardığı Albümleri

2008 Kasaba

2009 Pardon

La Fontaine

2010 Merhaba

2012 Bir Güzellik Yap

2014 Daha Derine

Murat Dalkılıç’ın Video klipleri

2008 Kasaba Kasaba

2009 La Fontaine La Fontaine

2010 Külah Merhaba

Kıyamadım İkimize

Merhaba Merhaba

2011 Dönmem

Şık Şık (ft. Volga Tamöz Hepsi) Şık Şık

Çatlat Merhaba

2012 Bir Güzellik Yap Bir Güzellik Yap

Kader

Luzumsuz Savaş

2013 Bir Hayli

Neyleyim İstanbul’u

2014 Bu Nasıl Aşk Daha Derine

Derine

2015

Kördüğüm

Yani

Murat Dalkılıç’ın Aldığı Ödüller

2009 Kral TV Video Müzik Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

2009 Altın Kelebek Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

2009 Boğaziçi Üniversitesi Medya Ödülleri En İyi Çıkış Yapan Sanatçı

2010 Pal Fm Müzik ödülleri En İyi Canlı Sahne Performansı

2010 Kral Tv Video Müzik Ödülleri Radyolarda En Çok Çalınan Sarkı Kasaba

2013 Radyo Boğaziçi Ödülleri En İyi Erkek Pop Müzik Sanatçısı

2014 İstanbul Fm Altın Ödülleri En İyi Erkek Pop Erkek Sanatçı

MERVE BOLUĞUR KİMDİR?

Acemi Cadı’da canlandırdığı Ayşegül karakteri ile ünlenen, bu dizinin ardından Aşk Yeniden ve Kül ve Ateş adlı dizilerde rol alarak oyunculuk deneyimini arttıran Türk dizi, sinema ve reklam oyuncusu. Boluğur halen Gossip Girl adlı dizinin yerli uyarlaması olan Küçük Sırlar’da Ayşegül karakterini canlandırdı.

Merve Boluğur, 16 Eylül 1987 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi, Tiyatro Bölümü’nde bir süre oyunculuk eğitimi aldı.

2006-2007 yılları arasında, Feride Kaytan’ın yönettiği fantastik gençlik dizisi Acemi Cadı’da Ayşegül adlı başrol karakterini canlandıran Boluğur, aynı yıl Keloğlan Kara Prense Karşı adlı sinema filminde Birgül karakterini canlandırarak beyazperdeye ilk adımını attı.

2007 yılına fantastil korku filmi Gomeda ile başlayan Boluğur, Acemi Cadı’nın sona ermesinin ardından Türkan Şoray ve Cihan Ünal’ın başrollerinde yer aldığı Aşk Yeniden adlı T.V. dizisinin kadrosuna girdi. Genç oyuncu bundan bir yıl sonra ise Cem Görgeç tarafından yazılıp yönetilen Hoşçakal Güzin adlı T.V. filminde rol aldı.

Aşk Yeniden’in sona ermesinin ardından Kül ve Ateş adlı T.V. dizisinde rol alan Boluğur, halen Gossip Girl adlı yabancı dizinin yerli uyarlaması olan Küçük Sırlar’da Ayşegül karakterini canlandırdı.

2012 yılında Rexona reklamında oynadı. 2014 yılında Maybelline NewYork’un ilk Türk marka yüzü oldu.

Merve Boluğur, 24 Ağustos 2015 tarihinde Murat Dalkılıç ile evlendi.

FİLMLERİ

2006 – 2007 – Acemi Cadı

2006 – Keloğlan Karaprense Karşı (Sinema filmi)

2007 – Gomeda (Sinema filmi)

2007 – Aşk Yeniden

2008 – Hoşçakal Güzin (Sinema filmi)

2009 – Kül ve Ateş

2010 – Küçük Sırlar (Ayşegül Yalçın)

2011-2013 – Kuzey Güney (Zeynep Çiçek)

2013-2014 – Muhteşem Yüzyıl (Nurbanu Sultan)