Küçük Irmak’ın Ailesinin Yıkılma Nedeni Herkesi Şok Etti

Türkiye’yi sarsan cinayete Bilal Kupal eşi Suriye’nin telefonunda okuduğu mesajların neden olduğu iddia edildi.

Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık Manisa Alaşehir’de 4 yaşındaki Irmak Kupal’ın tecavüze uğrayıp vahşice öldürülmesi tüm Türkiye’yi sarsmıştı. Olaydan 3 ay sonra 21 Şubat günü baba Bilal Kupal (44) önce eşi Suriye Kupal’ı (27) ardından 10 yaşındaki kızı Ayşe’yi bıçaklayarak öldürdü.

Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık Eşinin kendisini aldattığını söyleyen Kupal tutuklandı. Cinnetin ardındaki gerçekler de ortaya çıkmaya başladı. Minik Irmak’ın cinayetini aydınlatan Müge Anlı, Suriye Kupal’ın arkadaşlarına anlattıklarına göre çok küçük yaşta başlık parası için hiç sevmediği halde Bilal Kupal ile evlendirildiğini söyledi.

Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık Eşinin kıskançlıkları nedeni ile sık sık şiddete maruz kalan Suriye Kupal, küçük kızı Irmak’ın arama çalışmalarının yapıldığı dönemde de darp edilmiş olarak kameralar karşısına geçti.  Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık O dönem Irmak’ı arayan polis, anne Suriye Kupal’ın telefon kayıtlarını inceledi. Kupal’ın eşini aldattığı ortaya çıktı. Ancak Müge Anlı, aileyi korumak adına bu bilgiyi aktarmadı. “Eşim sürekli telefonla konuştuğu için tartıştık” diyen Bilal Kupal’ın aşk mesajı yakaladığı öne sürüldü.

Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık “Seni seviyorum ve aşkım” yazan mesajları gören Kupal iddiaya göre, tartışma sırasında da eşinin kendisine “Bebek başkasından” demesi üzerine sinirlendi.  Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık 1.5 aylık hamile Suriye Kupal, küçük kızı Ayşe ile yatak odasına kaçtı. Mutfaktan bıçağı alan Bilal Kupal kapıyı yumruklamaya başladı. Anne kız kapının arkasına yatak yorgan yığdı. Hatta komşunun ifadesine göre Ayşe “Babacığım yapma” diye yalvardı.

Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık Ancak öfkeli koca önce eşini ardından kızını bıçaklayarak öldürdü. Sonra da yakmaya çalıştı. Bilal Kupal intihara kalkıştı, başaramayınca sabaha kadar cesetlerin başında bekledi. Baba Bilal Kupal tutuklanarak cezaevine gönderildi. Anne ile kızı ise yan yana gömüld  Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık Kupal çiftinin 4 yaşındaki kızları Irmak Kupal, 14 Ekim 2016’da evlerinin önünde oynarken ortadan kayboldu. Arama çalışmalarına rağmen küçük Irmak bulunamadı. Baba Bilal Kupal’ın şüphelendiğini söylediği hurdacı Himmet Aktürk, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında suçunu itiraf etti
Küçük Irmak’ın ailesini yok eden neden: Kıskançlık Küçük kızı tecavüz edip öldürdüğünü ve gömdüğünü söyledi. Himmet Aktürk, Alaşehir Cezaevi’nde tek kişilik hücreye konuldu. Ailesini katleden baba Kupal da aynı cezaevine gönderildi.