Kocaeli’de kaybolan 5 yaşındaki Eylül’den korkunç haber! Aileler Dikkat !!

Kocaeli’de kaybolan 5 yaşındaki Eylül’den korkunç haber!
POSTA GAZETESİNİN HABERİNE GÖRE Yalova’da kayıp olarak aranan 5 yaşındaki Eylül, metruk bir binada ölü olarak bulundu. 5 yaşındaki Eylül’ü tecavüz edip öldürdüğü şüphesiyle bir kişi gözaltına alınmıştı. Zanlı suçunu itiraf etti.
Yalova Çınarcık’ta ikamet eden 5 yaşındaki Eylül U. isimli kız çocuğu, öğle saatlerinde evlerinin yan tarafında bulunan çocuk parkına oynamaya gitti.
Bir süre sonra çocuğu kontrol etmek için parka gelen annesi A.U kızını bulamadı. Tüm aramalara rağmen çocuk bulunamayınca durum jandarmaya bildirildi.

ARAMA ÇALIŞMASI BAŞLATILDI
Ardından çocuğun bulunması amacıyla arama çalışması başlatıldı. AFAD ve Jandarma ekipleri konut çevresinde ve metruk binalarda sabaha kadar aramaları sürdürdü.

VALİZ İÇİNE KONMUŞ CESEDİ BULUNDU
Acı haber ise bu sabah 09.00 sularında geldi. Jandarma ekipleri Koru beldesi Kırlangıç Sitesi mevkiindeki metruk bir binada talihsiz kızın valiz içerisine konmuş cansız bedenini buldu. Ardından çocuğun yanında görüldüğü tespit edilen bonzai bağımlısı Murat Şahin A. adlı kişinin peşine düşen jandarma ekipleri kısa süre içerisinde konutlardaki evinde kıskıvrak yakaladı.

YAKINLARI EVİ BASTI
Olayı öğrenen yakınları ise talihsiz çocuğun öldürüldüğü binanın çevresine gelerek ağıtlar yaktılar. Küçük kızın cesedi Cumhuriyet savcısı ve olay yeri polisinin incelemesinin ardından önce Yalova Devlet Hastanesi morguna otopsi içinde Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

TECAVÜZE UĞRAYIP ÖLDÜRÜLDÜĞÜ İDDİA EDİLDİ
Küçük kızın önce tecavüze uğradığı ardından öldürüldüğü iddia edildi. Olay sonrasında çocuğu öldürdüğü iddia edilen Murat Şahin A’nın evini basan yakınları ise jandarma tarafından güçlükle durdurulabildi
İTİRAF ETTİ
Murat Şahin A.’nın suçunu itiraf ettiği belirtildi. Zanlının küçük çocuğa tecavüz ettiği şüphesi de araştırılıyor. Kesin sonuç otopside ortaya çıkacak.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir