Kızıyla birlikte kocasını öldürüp üzerine beton döktü tüm bunları bakın neden yapmış

Eşinden şiddet gören N.B., kızıyla birlikte kocasını öldürüp üzerine beton döktü.

Avcılar’da bir kadın, şiddet gördüğü kocasını 13 yaşındaki kızı ile birlikte öldürdü. Cesedi iki gün saklayan ve üzerine beton döken kadın ve kızı, polis tarafından gözaltına alındı.

Avcılar’da, tekstilci Alper B.’nin cesedi, işyerinin bodrumundaki kuyuda bulundu.

Başından tabancayla vurularak öldürüldükten sonra kuyuya atıldığı belirlenen eşi N.B. ve ortaokul son sınıf öğrencisi kızı gözaltına alındı.

İŞÇİLERİN DİKKATİYLE ORTAYA ÇIKTI

Avcılar Ambarlı’da tekstil şirketi sahibi Alper B. (40), N.B. ile evliydi. Üç çocukları vardı. Alper B., çok sevdiği kızının ismini tekstil şirketine de vermişti.

İşyerinde çalışan iki kadın, dün öğle saatlerinde, bodrumdaki eşyaların yerinin değiştiğini fark etti. Kuyunun üzerine konulan eşyaları biraz kaldırdıklarında, bir ceset görünce hemen polisi aradılar.

Avcılar Emniyet Müdürlüğü Araştırma Büro Amirliği ekipleri, Ambarlı’daki işyerine gitti. Ceset kuyudan çıkarıldı. Yapılan ilk incelemede, başının arkasından vurularak öldürüldüğü, cesedin kuyuda gözükmemesi için üzerine çimento da atıldığı belirlendi.

ESKİ ÇALIŞANDAN ÖNEMLİ BİLGİ

Polis, işyeri çalışanlarını sorgulamaya başladı. Eski çalışanlar da sorguya alındı. Eski bir çalışan, pazartesi sohbet etmek için yanına gittiği N.B.’nin kendisine, “Eşim, hakkındaki davalar nedeniyle hapis cezası aldı. Cezaevine girmemek için kaçtı” dediğini ileri sürdü.

EŞİ, SORGUDA CİNAYETİ İTİRAF ETTİ

Polisin gözaltına aldığı N.B., ifadesinde, eşinin uyuşturucu kullandığını, kendisini ve çocuklarını dövdüğünü söyledi. Boşanmak isteyince ölümle tehdit edildiğini ve bu yüzden boşanma davası açamadığını ileri süren kadın ifadesinde şu itirafta bulundu:

‘GÖZÜMÜ KAPATIP TETİĞE BASTIM’

“Eşim yatak odasında uyuyordu. Evdeki tabancayı aldım. Kızımla el ele tutuşarak yatak odasına geçtik. Eşim uyurken namluyu başına dayadım. Kızımla gözlerimizi kapadık ve tetiğe bastım. Gözlerimi açtığımda başından vurulmuştu. İki gün evde tuttuk. Dün gece saat 01.00 sıralarında üst kattaki evimizde battaniyeyle cesedi sardık, sürükleyerek alt kattaki işyerine getirdik. Bodrumdaki kuyuya attık. Kuyudaki cesedin üzerine çimento döktük.”

Evde yapılan aramada cinayette kullanılan tabanca, mermiler, iki pompalı tüfek, bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildi.

Alper B.’nin, genel güvenliğin tehlikeye sokulması, oto hırsızlığı, evden hırsızlık, uyuşturucu madde kullanmaktan, eşi N.B.’nin de hırsızlık suçundan kaydı olduğu belirlendi.