Kızının Sinemadaki Bir Kadını Rahatsız Ettiğini Öğrenen Annenin Yaptığını Herkes Ayakta Alkışladı

Devasa boyuttaki ekranlarda sinemaya giderek film izlemek son derece keyif vericidir. Ancak eğer yanınıza sürekli konuşan birisi oturursa sinema keyfiniz kaçabilir.

Kyesha Smith Wood isimli bir anne iki çocuğunun sinemadaki bir kadın ve kızına kaba davrandığını öğrenince sinirden küplere bindi. Kyesha, çocuklarının kötü davrandığı kadının kim olduğunu bilmemesine rağmen Facebook’taki bir gönderisi ile o kadını bulup özür dilemek istiyordu.

Kyesha’nın 16 yaşındaki oğlu ve kızı Alabama’nın Bessemer şehrindeki sinemaya film izlemeye gitti. Eve döndüklerinde oğlu anneye kız kardeşinin sinemadaki bir kadına çok kötü davrandığını itiraf etti. Kyesha kızarak bilgisayarının başına geçti.

Facebook’taki gönderisinde, “Zor olsa da deneyeceğim. Akşam 7 seansında Tannehill Premier’de Cinderella filmini izleyen bir kadını arıyorum” yazdı.

Yazının devamı da şu şekilde: “Biraz utanıyorum biraz da kızgınım. Oğlum bugün bana sinemada kız kardeşinin film izlerken bir kadını rahatsız ettiğini söyledi. Kadın, kızıma sessiz ve saygılı olmasını söylemiş. Kızım ise kadına saygısızca davranmış.”

Kyesha Smith Wood son olarak Facebook’ta, “Kadın filmden sonra kızımın yanına gitmiş. Eşinin işine son verildiğini ve belki de son kez kızıyla sinemaya geldiklerini söylemiş. Kızım ise tahmin edeceğiniz üzere kadın ve kızının gecesini mahvetmiş. Eğer bu kadını tanıyorsanız lütfen mesaj atın” yazdı.

Öte yandan Kyesha, kızına gereken cezayı vereceğini, kadından özür dileteceğini, kadın ve kızının sinema biletlerinin parasını geri ödeyeceğini ifade etti.

Kyesha’nın gönderisi binlerce kez paylaşıldı. Kısa süre sonra ise Rebecca Boyd isimli aradığı kadına ulaştı. Rebecca özrü kabul etti.

Hikâye bununla bitmiyor. Rebecca ve eşinin durumunu artık herkes bildiğinden, kadının eşine iş teklifleri yağdı. Birçok kişi de aileye sinema biletleri almayı teklif etti.

Daily Mail’e konuşan Rebecca Boyd, “Gösterilen ilgi ve sevgiden çok memnunum. Kızım Ashley, eşim ve ben bize yapılan bu iyilikleri asla unutmayacağız” dedi.