Kızı İçin Pastaneye Özel Pasta Hazırlattı – Pastayı Almaya Gidince Gözlerine İnanamadı

Hayat sürprizlerle dolu diye boşuna demiyorlar. Pasta sipariş ettiğinizde, nasıl bir sürprizle düşünebilirsiniz ki? Lisa Aldrich pastaneye özel pasta siparişi verdi. Pastasını almaya gidince gözlerine inanamadı. Michiganlı kadın o kadar şaşırmıştı ki olayı Facebook’ta paylaştı. Gönderisi 150.000 paylaşım aldı.

Michigan’da yaşayan üç çocuk annesi yaklaşmakta olan kızının doğum günü için bir pasta sipariş etti. Yakınlarda bir pastane vardı ve pastanenin doğum günlerine özel pasta hazırladığı afişini gördü.Lisa, pastanın üstüne ‘İyi ki doğdun Manday’ yazılmasını istedi. Pasta afiştekine hiç benzemiyordu.

Pasta gerçekten de iyi süslenememişti ve üzerindeki yazı biraz özensizce yazılmıştı. Lisa, duruma üzülse de kabullenmekten başka çaresi yoktu.Lisa, Facebook’ta “Kızgınlıktan gülmeye başladım. Bana nasıl göründüğü farketmezdi. İnsanların pastanın komik göründüğünü düşüneceğini sandım” yazdı.

Lisa, pastanın ücretini öderken kasada duran kız da mahcup olmuştu. Lisa’ya yeni bir pasta önerdiler. Ancak Lisa neler olup bittiğini henüz anlayamamıştı. Ta ki pastane çalışanlarından biri pastayı süsleyen kişinin otizmli olduğunu söyleyene kadar.Kasada duran kız, “Pastayı hazırlayan kişiye siz teşekkür edince çok sevindi. Normalde pastayı o süslemiyor ama sevinçten havalara uçtu sözlerinizle” dedi.
Lisa, olaydan öyle etkilendi ki durumu Facebook’ta paylaşmaya karar verdi. Gönderisi 150.000’den fazla kez paylaşıldı. İnsanlar Lisa’yı mesaj yağmuruna tuttular ve kendisini övdüler. Lisa özel bir şey yapmadığını belirterek, insanlara karşı daha saygılı ve nazik yaklaşılmasını istedi.
Hikâyeyi arkadaşlarınızla paylaşmayı ihmal etmeyin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir