Kişiliğinizle İlgili Güzel ve İlginç Bir Test

Testimizi Çözerken :

Dürüst olun ve cevaplara bakarak hile yapmayın.
Sabırla Testi Çözün ve Kişiliğinizle İlgili   Güzel Sorular ve Yanıtlar.
Dünyanın en ilginç kişilik testi!!.
Çok şaşıracaksınız, okuyun şahit olun!

Sadece 3 soru var ve hepsini bitirmeden görürseniz, gerçek sonuçları alamazsınız. Yavaşça ilerleyin ve her alıştırmayı teker teker tamamlayın. İlerledikçe cevaplarınızı yazmak için kağıt kalem alın. Şimdi başlıyoruz…

Aşağıdaki 5 hayvanı dilediğiniz gibi sıralayın: İnek, Kaplan, Koyun, At, Domuz.

Aşağıdaki kelimelerden birini seçerek tanımlayın. Kelime hakkındaki düşüncelerinizi dökün: Köpek, Kedi, Fare, Kahve, Deniz

Aşağıdaki renklerle özdeşleştirebileceğiniz, sizi tanıyan ve sizin için önemli olan birini düşünün. Cevabınızı tekrarlamayın. Her renk için sadece bir kişiyi isimlendirin: Sarı, Turuncu, Kırmızı, Beyaz, Yeşil.

Bu sizin hayattaki önceliklerinizi tanımlar. İnek, KARİYER anlamına gelir. Kaplan, GURUR anlamına gelir. Koyun, AŞK anlamına gelir. At, AİLE anlamına gelir. Domuz, PARA anlamına gelir.

Köpeği tanımlayışınız kişiliğinizi ifade eder. Kediyi tanımlayışınız partnerinizin kişiliğini ifade eder. Fareyi tanımlayışınız düşmanınızın kişiliğini ifade eder. Kahveyi tanımlayışınız cinselliği nasıl yorumladığınızı ifade eder. Denizi tanımlayışınız kendi hayatınızı ifade eder.

Sarı: Asla unutmayacağınız biri. Turuncu: Gerçek dostunuz olarak kabul ettiğiniz biri

Kırmızı: Gerçekten aşık olduğunuz birisi.

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir