Kim Kardashian’ın Babası Bruce Jenner Kadın Olduktan Sonra İlk Kez Poz Verdi!

Çocuk yaşlarından itibaren kendisini hep kadın gibi hissettiğini belirten Bruce Jenner, yeni haliyle ilk kez objektiflere poz verdi.

Daha önce ünlü model Kim Kardashian’ın üvey babası olan ve 23 yıllık evliliğinin ardından yeni kimliğine bürünen Bruce Jenner, yaşadıklarını tüm çıplaklığıyla anlattı.

Ünlü model Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner ile yaptığı evlilikte, ilk 15 yılın çok normal geçtiğini anlatan Bruce Jenner, ancak Kris’in televizyon programı yapmaya başlaması ve para kazanmasıyla birlikte kendisini hep hor gördüğünü dile getirdi.

Adını Caitlyn olarak değiştiren 65 yaşındaki Bruce Jenner, 80’li yıllardan beri kadın olmak için hormon ilaçları kullanmaya başladığını, bu yüzden göğüslerinin çıkmaya başladığını ve değişimden korkarak ilaçları kullanmayı kestiğini belirtti.

Kendisiyle yapılan ropörtajda “ben kadınım” diyen Bruce Jenner ya da yeni adıyla Caitlyn, “Bruce bir yalanı yaşıyor. O bir yalan değil. Bu yalanı daha fazla yaşayamayacağım” dedi.

Kardashian’ların üvey, Kendall ve Kylie Jenner’ın ise öz babası olan Bruce Jenner, bugüne kadar üç kez evlendiğini ve bütün eşlerinin onun bu cinsiyet çatışmasını yaşadığını bildiklerini de dile getirdi.

Son hali ile, kendisini görenleri şaşkına çeviren Bruce Jenner, bu içsel çatışmanın kendisini bir defa intiharın eşiğine kadar getirdiğini de itiraf etti.

Resimlerin büyük hallerini görmek için lütfen üzerlerine tıklayınız.