Kerimcan Durmaz’dan özür videosu! “O kadar çok utanıyorum ki…”

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ünlenen Kerimcan Durmaz’dan skandal bir paylaşım gelmişti. Yayınladığı müstehcen görüntüler sonrası Durmaz’dan özür mesajı geldi

Kerimcan Durmaz, 28 Nisan Pazar günü Instagram hesabından, seyahat ettiği uçağın tuvaletinde müstehcen görüntülerini paylaştığı iddiasıyla büyük tepki çekti.

Durmaz’ın paylaştığı video sosyal medyanın tartışma konusu oldu.

Kerimcan Durmaz tüm bu yaşananların ardından bir süre sessizliğini korumuş olsa da sonunda sosyal medya hesabından yeni bir video paylaştı ve yarattığı durum için takipçilerinden özür diledi.

Tam da İstanbul Adliyesi’ne yapılan şikayetler sonrasında, savcılığın hareket geçmesinin ardından gelen özür videosunda ‘Ailenin önemini anlıyorum’ şeklinde bir açıklamada bulunan Durmaz şu açıklamayı yaptı:

Öncelikle herkese merhaba, günlerdir çok üzgünüm ve yaşadığım bu olayla ilgili birkaç şey söylemek istiyorum. Beni takip eden başta ailem olmak üzere bütün küçük kardeşlerimden büyüklerimden ve böyle bir şeyi izlemek zorunda kalan herkesten çok özür diliyorum.

O kadar çok utanıyorum ve kendimi o kadar mahçup hissediyorum ki ne diyeceğimi de bilemiyorum. Yaşadığım bu talihsiz olaydan kendime bir sürü ders çıkardım. Aile kavramının ne kadar değerli olduğunu bir kez daha anladım. Bundan sonraki hayatıma da çevremdeki herkese ve her şeye daha dikkat ederek devam edeceğim.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Kerimcan Durmaz (@kerimcandurmaz)’in paylaştığı bir gönderi ()