Kendisini fazla kiloları nedeniyle terk eden eski kocasından böyle intikam aldı

130 kilo olduğu için eşi tarafından terk edilen genç kadın bakın ne yaptı…

130 kilo olduğu için eşi tarafından terk edilen genç kadın, azmetti 78 kiloya düştü, yeniden evlenmek isteyen eşini reddetti.

BURSA’da her biri 100 kilonun üstünde olan ve mide ameliyatı sonrasında zayıflayan 60 kişi sosyal medyada buluşup bir araya gelerek kutlama yaptı.

Eski kıyafetlerine ve fotoğraflarına bakarak sağlıklı ve fit vücudun mutluluğunu yaşayan 60 eski obez hastası kilolu zamanlarında giydikleri büyük beden pantolon ve etekleriyle yan yana poz verdi.

KENDİSİNİ BOŞAYAN KOCASINDAN ZAYIFLAYINCA İNTİKAM ALDI

Eski obezite hastalarının buluştuğu partiye katılan Betül Doğru, 130 kilo olduğu dönemde eşinin kendisini boşadığını söyledi. Doğru,”Ben 130 kiloydum, mide küçültme ameliyatı oldum, şimdi 78 kiloyum. Eşimden kilo yüzünden ayrıldım, kilomu çok sorun ediyordu. Şimdi 78 kiloya düştüm, barışmak istiyor. Tabii ben düşünmüyorum” dedi.

143 kilodan 68 kiloya düşen Mine Evrenos, “Kilolarımdan çok rahatsızlık duyuyordum. Mide küçültme ameliyatı olarak sağlıklı bir bedene kavuştum” dedi.

Ameliyatın ardından 157 kilodan 78 kiloya düşen Raşit Eker, “Ben 70 beden pantolon giyiyordum. Şu anda medium bedenim spor sayesinde hiçbir sarkma olmadı. Obez yaşamanın zorluklarını biliyorum” şeklinde konuştu.

180 kilo ile ameliyat masasına yattığını söyleyen Serkan Kara, “Şu an 75 kiloyum, kendimi çok sağlıklı hissediyorum. İyi ki bu kararı vermişim her ameliyatta olduğu gibi bu ameliyatın riskini bilerek masaya yattım” dedi.

Organizasyonu düzenleyen Murat Göztepe, “Burada 60 kişi bir araya geldik. 60 arkadaş ortalama 50 şer kilodan 3 ton kilodan kurtulduk. Ben de 197 kilo ile operasyon geçirdim. Şu an 110 kiloyum” diye konuştu.