Kedinin Sesini Bebek Telsizinden Duyup Bebeğin Odasına Gittiler – Bebeğin Halini Görünce Hemen Ambulansı Aradılar

Çiftler evlendikten bir süre sonra çocuk sahibi olmaya karar veriyorlar. Bazıları çocuk sahibi olma şansına erişirken bazıları erişemiyor. Roy ve Bernita Rogers çifti de çocuk sahibi olmak istiyordu. Ancak bir türlü çocuk sahibi olamadılar. Bernita üç kez hamile kalsa da her defasında düşük yaptı. Giderek umutlarını kaybetmeye başladılar.

Artık çocuk sahibi olamayacaklarını düşünmeye başladılar ve Bernita kedi sahiplenmeye karar verdi. Midnight ismini verdikleri siyah renkteki kedi ailenin önemli bir parçası haline geldi.

Üstelik çifte şans da getirdi. Midnight eve geldikten bir süre sonra Bernita hamile kaldı ve kızını sağ salim dünyaya getirdi.
Stacey ismini verdikleri bebekleri ve Midnight çok iyi anlaşmaya başladılar. Kedi, bebeğin koruyucu ve bakıcısı haline geldi.

Bir gün bebekleri hastalanınca hemen doktora götürdüler. Doktor, bebeğin sadece üşüttüğünü söyledi. Roy ve Bernita kötü bir şey çıkmadığı için rahatladılar. Eve geldikten sonra bebeklerini yatağa yatırdılar. Midnight bebeğin başından ayrılmadı.

Bir süre sonra bebek telsizinden ses geldi. Bernita “Kedimiz o kadar yüksek sesle bağırdı ki yataktan sıçrayarak kalktık” dedi.

Anne ve baba, hemen bebeklerinin yanına koştu. Stacey’nin nefes almakta zorlandığını farkettiler. Stacey’nin suratı morarmaya başlayınca hemen acile götürdüler. Acilde, bebeklerinin solunum yetmezliğine maruz kaldığı öğrenildi.

Gerekli müdahalenin ardından bebek kendine geldi. Ancak aktarılanlara göre biraz geç farketselermiş bebek bugün hayatta olamayabilirmiş.

Kedi sayesinde bebeğin hayatının kurtulduğu söylenebilir. Şimdi kediyi daha da çok seviyorlar.

Hayvanlar gerçekten de etraflarındaki her şeyi çok iyi seziyorlar. Bazıları çeşitli nedenlerden ötürü kedileri sevmiyor. Aslında kediler son derece zeki, sevecen ve arkadaş canlısı hayvanlar.

İyi ki hikâyedeki kedi de aileyi uyarıp bebeğin hayatının kurtulmasını sağlamış. ❤ Haberi kedi seven bütün arkadaşlarınızla paylaşın.