Kate harika bir harekette bulunmuş! Beğenerek ve paylaşarak Prenses Diana’nın unutulmamasını sağlayın!

Prens William ve Kate Middleton’ın üçüncü bebeği dün dünyaya geldi.
Yerel saatle 11:01’de dünyaya bir prens daha geldiği müjdelendi. William ve Kate, bebeklerini göstermek için kamera karşısına geçti.
Kate bebeği dünyaya geldikten sonra yaptığı açıklamada Prenses Diana’yı hala unutmadıklarını açık bir şekilde belirtti.

Prens William ve Kate Middleton’ın ikinci oğlu dün itibariyle dünyaya geldi. Bilindiği üzere Prens George 4 ve Prenses Charlotte da 2 yaşındaydı. Üçüncü çocuk için henüz isim seçilmedi.

Pazartesi akşamı çift, Londra’daki St. Mary’s Hastanesi’nden çıkarken görüntülendi.

Maalesef torununu görmek Prenses Diana’ya nasip olmadı. Bilindiği üzere Prens William ve Harry’nin annesi Prenses Diana, 1997 yılında Paris’te geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmişti.

Diana, Our Mother: Her Life and Legacy isimli belgeselde Prens William, çocuklarına annesi hakkında neler anlattığını açıkladı.

Daily Mail’e “Sürekli babaanneleri hakkında konuşuyorum. Evimizin her yerinde annemin fotoğrafları var” dedi.

Kate, Diana ile hiç tanışmadığından babaannelerini çocuklara anlatma görevi William’a düşüyor. William, “Catherine annemle hiç tanışmadı. Bu yüzden çocuklara aktaracak bir anısı yok” dedi.

Annesi yaşasaydı…
William, annesi Diana yaşasa nasıl bir babaanne olacağını anlattı.

“İnanılmaz bir babaanne olurdu! Torunlarını ölesiye severdi. Muhtemelen torunları banyodayken gelir, etrafı köpük yerleri de su yapıp eğlenceli bir ortam yaratırdı” diye ekledi.

Kate’in düşünceleri
Prens William ve Kate, hastanenin önünde pazartesi günü boy gösterdi. Kate’in kucağında bebeği vardı. Öğleden sonra da Prens George ve Prenses Charlotte küçük kardeşleriyle tanıştılar.

Daily Mirror’dan aktarılanlara göre hiperemezis gravidarum hastası Kate’in sağlığı ile ilgili endişe edilmiş. Ancak doğum sorunsuz gerçekleşince herkes rahatlamış.

Cosmopolitan’dan aktarılanlara göre, Kate kameralar karşısına Prenses Diana’nınkine benzer bir kıyafet giyerek çıkıp simgesel bir duruşta bulunmuş.

Kate’in kıyafetine dikkatlice bakarsanız, Diana’nın doğum yaptıktan sonra kameralar karşısına çıktığı esnada giydiği kıyafete çok benzediğini göreceksiniz.

Kırmızı elbise ve beyaz yaka birbirine çok benziyor.

Sizce Prenses Diana’yı hatırlatmak için mi giymiş? Bizce öyle.