KANSER OLMAK İSTİYORSANIZ BUNLARI DAHA ÇOK YAPIN !

Kanser olmak istiyorsanız bunları bolca yapın.

Gündelik yaşamınızda aşağıdaki isimleri geçen yiyecek ve içeceklerden bolca tüketirseniz kanser olma riskinizde o kadar çoğalır.KANSER OLMAK İSTEYENLER BUNLARI DAHA ÇOK YAPSIN…

Su içmeyin, ya da 70 kiloya kadar olanlar 2,5-3 litreden az su içsin ki kolay kanser olsun.

Bol şeker yiyin. Şekerli, NBŞ’li (nişastalı, glikoz şuruplu), aspartamlı vs. sentetik tatlandırıcı ürünlere tam gaz devam edin.

Bol işlem görmüş, raf ömrü uzun, içi katkı maddesi dolu sentetik gıdalardan sakın vazgeçmeyin. Klorlu su, güneşte pişmiş pet suyu, boyalı içeceklerden bol bol için. Her şeyinizi, suyunuzu bile mikro dalgada ısıtın.

Cep telefonunuzu başınızın altına alıp yatın. İnternetinizi, Wi-Finizi kapatmayın. 4G’ye geçin. Üç-beş telefonunuz olsun hepsinde 4G bulunsun ki toplamı 15-20G’yi bulsun. İşleriniz daha hızlı yürür.

Şehirlere, özellikle de İstanbul’a toplanın, yüksek yüksek kibirli binalara taşının, köyleri boşaltın. Yaşlanınca bile şehrin pis havasını soluyun. Hatta nefesinizi egzozlardan alın.

‘Zararlı olsa devlet izin verir mi?’ demeye devam edin.

Hurma, badem, ceviz, bal, kuru üzüm yemeyin. ‘Bunlar pahalı, nasılsa hastalanınca bütün parayı devlet ödüyor. Önlem almayan keriz ödesin’ demeyi başkalarına da tavsiye edin. Bütçesi açık versin. Açığı kapatmak için daha fazla vergi toplamak, şehir hastaneleri yapmak, yabancıların SGK’yı boşaltmak için hastane kurması için teşvik etmek gibi bir çözümümüz var nasıl olsa.

Sakın hiçbir şeyi mevsiminde yemeyin. ‘Atın ölümü arpadan olsun. Bugüne kadar bir şey olmadı nasılsa, bugünden sonra gelen elle düğün bayram. Hastaneler sağ olsun’ zikrini çekin. Çünkü evde karı-koca veya çocuk dırdırı çekeceğinize beş yıldız otel konforunda hastanelerde yatarsınız. Ziyaretinize gelip kıymet bilirler.

Bunları eksiksiz yapın. Hayat tarzınızı değiştirmeyin. İlaç için yeter.