Kalbi 20 Dakikalığına Durdu – Mucizevi Şekilde Uyandıktan Sonra Söyledikleri Herkesi Dehşete Düşürdü

Mucizelerin gerçekleştiğini gördükçe kontrolümüz dışında olaylar zincirinin geliştiği geliyor insanın aklına.Mucizelere inanıp inanmamak veya tesadüf olup olmadıklarını düşünmek size kalmış. 17 yaşındaki Zack’in 20 dakika boyunca kalbinin durması ve sonradan hayata dönmesi gibi olaylar bizi koruyan melekler olduğuna inanmamızı sağlıyor.

17 yaşındaki Zack lise takımında Amerikan futbolu oynuyordu. Enerjik ve sağlıklı bir gençti.

Takım arkadaşları onu, herkesin sevdiği birisi olarak tanımlıyorlardı. Bir gün beden eğitimi dersinde aniden bayılınca hemen hastaneye kaldırıldı.

Doktorlar, Zack’in kalbinin durduğunu anladılar.Zack’in annesi Teresa, “Ambulansın kapısı açıldığında oğlumun suratı mosmordu ve kalp masajı yapılıyordu” dedi.Ambulansta Zack’in kalbi durmuştu. Teknik olarak yaşamıyordu.Daha sonra doktorların açıklayamadığı bir gelişme yaşandı. 20 dakika boyunca kalbi atmayan Zack’in bir anda kalbi atmaya başladı ve her şey normale döndü.

Zack birkaç gün boyunca tamamen iyileşene dek makineye bağlı kaldı. Hikâyesi sonradan daha da inanılmaz bir hal aldı. Zack, ‘ölü’ olarak geçirdiği dakikalarda hiç bir şey hatırlamadığını ve tek bir şey gördüğünü söyledi. CBS News’e konuşan genç, “Uzun saçlı ve sakallı bir adam gördüm.  Elini omzuma koydu. Her şeyin düzeleceğini ve iyileşeceğimi söyledi” dedi.

Zack’in söyledikleri karşısında ailesi şaşırdı kaldı. Ancak ona yine de inandılar. Zack’in babası Billy ve annesi Teresa, oğlunun söylediği her kelimeye inandılar. Oğullarının yaşaması tam anlamıyla bir mucizeydi. Zack, bugün gayet sağlıklı bir çocuk. Zack’in babası Billy, “Birdenbire hayata dönmesi ve uyandıktan sonra bize böyle bir şey anlatması gerçekten inanılmaz. Bunu bilimsel olarak açıklamak mümkün değil” dedi.

Zack’in hayata yeniden dönmesi sevindirici bir haber. Çocuğun hayatını kaybettiğini sandığı anlarda, ailesinin neler hissettiğini hayal etmek bile üzücü. Çocuğun koruyucu bir meleği vardı. Kalbinin tekrardan atmaya başlaması mucizeden başka bir kelimeyle açıklanamaz.

Zack’i kurtaran bir koruyucu melek olduğuna inanıyorsanız paylaşmayı unutmayın.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir